Broń życia poczętego w Kontrrewolucji!

Chcesz bronić życia, ale nie wiesz jak? Interesujesz się tematem? Dołącz do naszej redakcji i informuj o tym, co rządy i organizacje robią dla ruchów prolife oraz jak neolewicowe organizacje lobbują na rzecz poszerzenia prawa do mordowania dzieci!

Poszukujemy redaktorów do działu prolife w zakresie obrony życia poczętego. Zadaniem jest znajdowanie i redagowanie newsów oraz – opcjonalnie – artykułów informacyjnych w tym zakresie. Wymagamy przede wszystkim znajomości tematu oraz języka polskiego. Zapewniamy szkolenie warsztatowe.

Poszukujemy około czterech osób do danego działu, spośród których wybierzemy też redaktora prowadzącego. Zależy nam, by dział ten funkcjonował prężnie ze względu na mocne zaangażowanie nas wszystkich w sprawę obrony życia.

Wyślij swoje zgłoszenie na kontrrewolucja.net@gmail.com. W temacie prosimy wpisać „redakcja prolife”. Powiedz kilka słów o sobie, napisz, czy gdzieś już pisałeś i dlaczego chcesz do nas dołączyć. A może działasz lub działałeś/aś dla jakiejś organizacji obrońców życia? Też o tym wspomnij. Czekamy właśnie na Ciebie!

Redaktorzy nie otrzymują wynagrodzenia finansowego. Działamy pro publico bono

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook