Bąkiewicz o uleganiu roszczeniom: To zdrada stanu, a za taką powinna być kara śmierci (WIDEO)

Prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości oraz Rot Niepodległości, Robert Bąkiewicz był gościem w NCzasTV. Mówił m.in. o obywatelskim projekcie ustawy #STOP447. Dopytany przez dziennikarza wyznał, że gdyby była taka możliwość, maksymalną karą za negocjowanie roszczeń w propozycji ustawy proponowałby karę śmierci.

W programie Bąkiewicz mówił m.in. o obywatelskim projekcie ustawy #STOP447. Znajduje się w niej m.in. kara pozbawienia wolności do 25 lat dla osób, które negocjują spłatę bezprawnych roszczeń wobec Polski.

– Osobiście uważam, że gdyby była możliwość większego wymiaru kary, to bym go chciał egzekwować. Ale że w naszym systemie nie ma takiej możliwości, to maksymalny wymiar ma być 25 lat – powiedział Robert Bąkiewicz.

– A gdyby – hipotetycznie – była możliwość w Polsce kary śmierci, to z tego tytułu byście ją tutaj wprowadzili? – dopytał prowadzący Dominik Cwikła.

– Uważam, że to jest zdrada stanu, likwidacja państwa polskiego, jakie znamy. […] Za zdradę stanu chciałbym, żeby była kara śmierci. By zdrajcy ponosili konsekwencje i by ich kara była przykładem odstraszających dla innych – wyznał Bąkiewicz.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.