Galerie otwarte tylko częściowo, do tego „w ścisłym reżimie sanitarnym”

Od poniedziałku galerie handlowe będą częściowo otwarte. Oprócz tego będzie w nich obowiązywał „ścisły reżim sanitarny”.

Zalecane – ale nieobowiązkowe – będzie utrzymywanie 2 metrów odległości między sobą na terenie galerii handlowych. Natomiast będzie obowiązywał coraz częściej nieprzestrzegany przymus zasłaniania ust i nosa. Ponadto trzeba będzie nosić rękawiczki, które jednak musi zapewnić operator sklepu.

W przynajmniej jednym sklepie w galerii będą musiały być wystawione na sprzedaż maski.

Na terenie galerii będzie mogła przebywać tylko 1 osoba na 15 metrów kwadratowych powierzchni handlowej. Nie będą działały strefy relaksu i odpoczynku, również ławki.

Co również śmieszne, wprowadzono limit na ilość osób mogących przebywać w windzie. Wynosi on 1/3 dopuszczalnego normalnego limitu osób.

W przestrzeni komunikacyjnej obowiązywać będzie zakaz spożywania posiłków i produktów żywnościowych. Dopuszczalne będzie to jedynie w wydzielonej strefie gastronomicznej. Z kolei w strefie gastronomicznej wolno będzie wyłącznie kupować posiłki na wynos i w ramach dostaw.

Ponadto wyłączone z użytku zostaną przebieralnie, chyba że będą dokładnie czyszczone po każdym kliencie. Oprócz tego wprowadzone zostaną procedury zwiększające częstotliwość dezynfekcji.

rmf24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.