HIT! Restauracja w Chełmie zaprasza do spożywania posiłków W LOKALU! Znaleźli kruczek prawny

Według ogłoszonych restrykcji, żadne lokale gastronomiczne w Polsce nie mogą przyjmować gości w lokalu, a jedynie wydawać jedzenie na wynos. Jednak wygląda na to, że La Cafe w Chełmie postanowiło pójść na jawną wojnę z absurdalnymi zarządzeniami totalitaryzującej się władzy i ogłosiło, że będzie można u nich w lokalu zjeść posiłek. Mało tego – będzie to całkowicie legalne!

La Cafe w Chełmie zlokalizowana jest przy ul. Krzywej 40. Jak czytamy w opisie profilu na Facebooku, „to kawiarnia i restauracja serwująca niebanalne kawy i wyjątkowe dania”, która ogłosiła, że „w poniedziałek oprócz dostaw zjesz u nas – w lokalu”.

Jak wyjaśniono, „zakaz konsumpcji na miejscu nie dotyczy naszych pracowników”.

– Każda z chętnych osób na konsumpcję na miejscu będzie musiała podpisać umowę o dzieło z Necton Food Group (to La Cafe pod oficjalną nazwą urzędową). Przedmiotem umowy będzie wydanie opinii na temat naszych dań i napojów oraz wskazanie co jest ok a co możemy poprawić. Oceniasz produkt który zamówisz – jest to płatne testowanie produktów – poinformowano w poście.

– Umowa wygasa automatycznie wraz z wydaniem opinii. Opinię wydaje się na specjalnej ankiecie która będzie brana pod uwagę przy tworzeniu nowego menu i nowej strategii rozwoju.Za wydanie opinii płacimy 1 zł netto.Kwotę tą odejmujemy od rachunku – zaznaczono.

W poniedziałek oprócz dostaw zjesz u nas – w lokalu. Jak to możliwe? Zakaz konsumpcji na miejscu nie dotyczy naszych…

Opublikowany przez La Cafe – Chełm Sobota, 24 października 2020

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

One thought on “HIT! Restauracja w Chełmie zaprasza do spożywania posiłków W LOKALU! Znaleźli kruczek prawny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.