Kolejne Veto i kolejne zapowiedzi buntu wobec nikczemnego rządu! Pomorze i Legionowo wkrótce otwierają firmy

Nad morzem szykuje się akcja „Bałtyckie Veto”, najwyraźniej wzorowana na góralach. Oprócz tego zapowiedziano otwarcie firm w Legionowie pod Warszawą. Cały czas też kolejne pojedyncze firmy wznawiają – mniej lub bardziej jawnie – działalność, upokarzając totalitarne zapędy rządzących socjalistów.

O planowanym zbiorowym buncie Legionowa wobec niegodziwej władzy poinformował właściciel jednej z restauracji Maciej Adamski. Jak zapowiedział, po 17 stycznia nastąpi masowe otwarcie lokali w mieście.

– Dłużej czekać nie będziemy. Rozmawiałem dzisiaj z właścicielami wielu Restauracji w Legionowie, każdy z nas ma dosyć każdy ma rodziny i każdy ma prawo do pracy. Mamy pracowników za których jesteśmy odpowiedzialni. Otwieramy się w Poniedziałek – napisał na Facebooku Adamski.

Jak dodał, „mamy wsparcie Prezydenta Legionowa Romana Smogorzewskiego”.

Z kolei Sławomir Sala poinformował na Twitterze, że organizowana jest akcja „Bałtyckie Veto”.

– Ruszamy z akcją w rejonie nadmorskim. Szukamy i wspieramy przedsiębiorców z naszego regionu: od Szczecina po Gdańsk, którzy chcą otworzyć swoje działalności – napisał Sala.

Czy władza będzie udawała, że nic się nie dzieje i będzie wprowadzała martwe, powszechnie ignorowane prawo? Czy wypowie oficjalnie wojnę polskiemu społeczeństwu i będzie stosować siłę przy zamykaniu firm oraz ściąganiu niesprawiedliwych kar?

facebook.com / twitter.com / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.