„Koszyczek można poświęcić samemu”. Szaleńcze rekomendacje prof. Horbana: Godzina policyjna, zakaz przemieszczania się i drastyczny limit wiernych w kościele (WIDEO)

Prof. Andrzej Horban w Radiu ZET poinformował, że zarekomendował rządowi wprowadzenie zakazu przemieszczania się oraz godzinę policyjną. Przekonywał także, że koszyk wielkanocny „można poświęcić samemu”. Oprócz tego rozważane jest wprowadzenie limitu pięciu osób w kościele.

Prof. Horban twierdzi, że „za dwa-trzy tygodnie” nastąpi spadek liczby pozytywnych wyników na SARS-CoV-2. – Już poniekąd widzimy światełko w tunelu, tylko dość daleko – powiedział rządowy doradca. Mówił też, aby Wielkanoc spędzić „bardzo, bardzo wstrzemięźliwie”.

– Unikałbym zgromadzeń, chodzenia do kościoła, jeśli nie jestem zaszczepiony . Osoby zaszczepione mogą iść do tego kościoła – kontynuował. Twierdził również, że… „z koszyczkiem wielkanocnym można rozwiązać problem święcąc wszystko samemu, albo święcić na świeżym powietrzu”.

Przyznał też, że rekomenduje „zakaz przemieszczania się i godzinę policyjną” jeszcze „przed Świętami”. – Jeżeli będzie liczba zakażeń rosła, to oczywiście trzeba będzie to wprowadzić – mówił prof. Horban. – Decydują te dwa, trzy dni w tej chwili – zaznaczył.

Dołóż cegiełkę do prawdziwie niezależnych, bezpartyjnych mediów.
KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Zapytany o limit pięciu osób w kościele, prof. Horban odpowiedział, że „być może należy to wprowadzić, myślimy o tym”. – Dzisiaj też mogą zapadać takie decyzje – zapowiedział rządowy doradca.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

4 thoughts on “„Koszyczek można poświęcić samemu”. Szaleńcze rekomendacje prof. Horbana: Godzina policyjna, zakaz przemieszczania się i drastyczny limit wiernych w kościele (WIDEO)

 • Avatar
  1 kwietnia 2021 o 14:03
  Permalink

  „Unikałbym zgromadzeń, chodzenia do kościoła, jeśli nie jestem zaszczepiony”
  Przecież najbardziej prominentne osobowości typu Klaus Schwab powiedzieli że nawet jeśli się wszyscy zaszczepią to i tak nie wrócimy do normalności, więc po co wogóle się szczepić? xD

  Odpowiedz
 • Avatar
  2 kwietnia 2021 o 10:41
  Permalink

  Ciekawe czy meczety i synagogi też by pozamykał

  Odpowiedz
 • Avatar
  2 kwietnia 2021 o 11:59
  Permalink

  Jak długo ten konował będzie się wypowiadał i drwił z ludzi zakazany ryj!!!

  Odpowiedz
 • Avatar
  3 kwietnia 2021 o 19:57
  Permalink

  Chyba rząd jednak pana Horbana całkiem nie posłuchał. Koszyczka nie poświęcisz ale przynajnmiej nie będą się wygłupiać w godziny policyjne itp. Zdaje się ktoś komuś wytłumaczył, że w Polsce godzinę policyjną wprowadza zawsze okupant (czy to niemiecki czy sowiecki).

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.