Marsz Suwerenności całkowicie legalny. Sąd odrzucił zażalenie Trzaskowskiego (WIDEO)

Rafał Trzaskowski przykryty polską flagą/fot. ilustracyjne/fot. Facebook Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

– Sąd Apelacyjny w Warszawie oddalił zażalenie Prezydenta Rafała Trzaskowskiego  ws. Marszu Suwerenności. Idziemy 1 maja zademonstrować nasze przywiązanie do suwerenności naszej Ojczyzny!! Widzimy się jutro o godz. 13:00 na Pl. Zamkowym  – poinformowała na swoim profilu na Twitterze Konfederacja.

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski nie wydał zgody na Marsz Suwerenności 1 maja. Organizatorzy – Konfederacja, stowarzyszenie Marsz Niepodległości oraz Młodzież Wszechpolska – odwołali się do sądu od decyzji prezydenta miasta.

Sąd postanowił wydać zgodę na Marsz Suwerenności. Prezydent Trzaskowski złożył zażalenie, jednak sąd je dzisiaj odrzucił.

Marsz rozpocznie się jutro o godz. 13 na Placu Zamkowym w Warszawie. – 15 lat temu, 1 maja 2004 roku, Polska została przyłączona do Unii Europejskiej. Przez ten czas nasza suwerenność jest konsekwentnie niszczona, nasze prawodawstwo jest konsekwentnie zawłaszczane przez Unię Europejską. Nie możemy decydować o swoim sądownictwie, nie możemy decydować o swojej kulturze, nie możemy tak naprawdę robić tego, co w Polsce wypada nam robić ze względu na interes narodowy – mówi poseł Robert Winnicki.

– Dlatego 1 maja 2019 roku spotkajmy się. Wszyscy patrioci przywiązani do niepodległości, na Marszu Suwerenności w Warszawie. Spotkajmy się, aby manifestować nasze poparcie dla idei Polski zawsze niepodległej. (…) W ubiegłym roku świętowaliśmy 100 lat Polskiej niepodległości, a dzisiaj trzeba jej bronić – dodaje.

twitter.com, facebook.com, nczas.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.