Mosbacher dyktowała jeszcze więcej polskiej satelicie Ameryki. Chodzi o PKP Energetyka

Georgette Mosbacher/fot. Twitter Georgette Mosbacher

Wyciekły kolejne informacje dotyczące dyktatu Amerykanów wobec rządu w Warszawie. Ambasador Mosbacher oprócz listu w sprawie Ubera, strofowała ministra III RP w sprawie PKP Energetyka.

25 października Georgette Mosbacher wysłała list do ministra infrastruktury Andrzeja Adamczyka, w którym nakazała mu odpuścić temat przepisów, które zlikwidowałyby możliwość działalności firmy Uber w Polsce. Okazuje się, że nie tylko wysłała list.

W listopadzie ambasador spotkała się z ministrem i zaatakowała go za PKP Energetyka. Żądała deklaracji, ze warszawski rząd nie będzie próbował odzyskać firmy sprzedanej przed wyborami w 2015 roku za niecałe 2 mld złotych. Została zakupiona przez ponadnarodowy fundusz CVC Capital Partners.

PKP Energetyka sprzedaje i dostarcza prąd. Jest także odpowiedzialna za utrzymanie urządzeń elektroenergetycznych, podstacji i sieci trakcyjnych.

– Bardzo jasno powiedziała, że mamy się od PKP Energetyka… odczepić – powiedział „Faktowi” rozmówca znający przebieg spotkania Mosbacher w ministerstwie infrastruktury.

fakt.pl, kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.