Nowy minister finansów: „Społeczeństwo chce płacić bezgotówkowe”. Prawica ostrzega przed banksterką i znajomym Danielsa

W sieci podawane jest nagranie sprzed ponad roku. Widzimy na nim, jak właśnie ogłoszony minister finansów Tadeusz Kościński – nie najlepszą polszczyzną i strasznie obco brzmiącym akcentem – przekonuje, że w Polsce należy zlikwidować transakcje gotówkowe.

Mówił wówczas, że „w Polsce już można płacić za mandaty u policji w obrocie bezgotówkowym”.

– Żeby dojść do 100 proc. [w urzędach – red. KR], myślę, że bardzo ważne jest tutaj edukacja, żeby urzędnicy po pierwsze zrozumieli, że społeczeństwo chce płacić bezgotówkowe, a po drugie, że to jest dużo łatwiejsze dla samych urzędników – przekonywał Kościński.

Jak się też okazuje, zna się z Jonnym Danielsem. – Kolejny minister finansów rządu RP jest przedstawicielem banków. Po raz kolejny więc, jak zawsze w poprzednich przypadkach ostrzegam, że to bardzo zły kierunek: interesy banków są często sprzeczne z interesem finansowym państwa i obywateli; taka osoba ma więc konflikt interesów – napisał Jacek Wilk udostępniając wspólne zdjęcie Danielsa z Kościńskim.

– Taka osoba na takim stanowisku ma więc ewidentny konflikt interesów – pilnować tego by działo się lepiej z naszymi pieniędzmi, czy z pieniędzmi bankierów. Jak myślicie – co będzie ważniejsze? – dodał Wilk.

– Nowy min. finansów Tadeusz Kościński: – bankier do szpiku kości; – urodzony i długo pracujący w Londynie, najwyraźniej słabo mówi po polsku; – odmówił ujawnienia majątku; – w delegacje rządowe chętnie zabiera Jonny’ego Danielsa; Idealny kandydat banksterskiej międzynarodówki – napisał Michał Wawer.

– Nowy minister finansów i jego zamiary „edukowania Polaków” żeby przejść w 100% na obrót bezgotówkowy. Realizacja tego celu to program globalistów – a dla nas, sił niepoprawnych politycznie, koniec wolności. Na Zachodzie banki czy firmy finansowe odcinają wg klucza ideologicznego. Zero zaufania do ludzi z finansjery wrzucanych do rządu. Jeśli nie stawimy im oporu na wczesnym etapie próby ubezwłasnowolnienia naszego społeczeństwa to późnego etapu walki w ogóle nie będzie – zwrócił uwagę poseł Krzysztof Bosak.

– Ostrzegałem przed Morawieckim, będę także ostrzegał przed jego (?) ludźmi. Jeśli ktoś był zaufanym człowiekiem międzynarodowych korporacji finansowych w Polsce to nie może być zaufanym człowiekiem dla zwykłych Polaków. Za duża władza, za duże różnice interesów – podsumował.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

5 thoughts on “Nowy minister finansów: „Społeczeństwo chce płacić bezgotówkowe”. Prawica ostrzega przed banksterką i znajomym Danielsa

 • Avatar
  14 listopada 2019 at 02:36
  Permalink

  Co za qrwa bezczelna

  Reply
 • Avatar
  14 listopada 2019 at 20:16
  Permalink

  Nie chce mi się znowu uzasadniać, ale obrót bezgotówkowy to zniewolenie ludzi przez banki. Niech PiS robi swoje, a później dodatkowe regulacje mogą to zmienić. Np. zakaz promowania finansowego przez banki posiadaczy kart kredytowych. Masz kredyt-nie jesteś wolny. To nowoczesna forma okupacji.

  Reply
 • Avatar
  1 grudnia 2019 at 08:32
  Permalink

  # 3019€
  …Pomysł…
  Jeżeli
  jeszcze raz się urodzę
  bez zaniku pamięci to zaraz
  bank z kolegami założę by
  podczas spania kręcić
  lody tam gdzie słońce
  szykuje się do powstania!

  Pomysł
  uaważam za
  opatentowany
  bo jako pierwszy
  do publicznej wiedzy
  przez pomysłodawcę
  Mr.Jan Tarwid.
  Dec.01/2019.
  Rochester. N.Y. U.S.A.
  Został podany.

  http://kontrrewolucja.net/…/nowy-minister-finansow-spolecze…

  ///.

  Reply
 • Avatar
  1 grudnia 2019 at 10:29
  Permalink

  Ja chcę mieć wybór a nie wszystko pod kontrolą przepływów bankowych i kontrolowania ludzi. Nie ma mowy o tylko takim obrocie,

  Reply
 • Avatar
  1 grudnia 2019 at 10:35
  Permalink

  Co to znaczy, że ten bankster judowski nie chce ujawnic swojego majątku?! Co to znaczy?!?! Albo podporzadkowuje się polskiemu prawu, albo wynocha! No, chyba, że Polski już nie ma. Ze jest tylko na mapach, wtedy jude nie musza tu nic. Bo może na pewno to jest już ich państwo.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.