On ma prawa wyborcze i będzie głosować? „Likwidacja podatków wywoła mega inflację”

Popularny profil bezkrytycznie podający propagandę partii rządzącej właśnie ukazał wyżyny głupoty i braku wiedzy. Niestety, takich jak on jest w społeczeństwie wielu i mają prawa wyborcze.

Profil przedstawiający się jako „Dominik Kuciński” – powiela wielokrotnie propagandę rządzących socjalistów. Nieraz udostępnia fejkowe informacje zamieszczając dawne wydarzenia w kontekście teraźniejszym. Jednocześnie przedstawia się jako katolik. Można się spodziewać, że jest to typowy wyznawca „Gazety Polskiej”, który próbuje swatać bezbożny socjalizm z Kościołem.

Niestety, jest niezwykle popularny. Obserwuje go na Twitterze 8,8 tys. osób – w większości są to osoby niestety nie dla „beki”, ale zapewne dlatego, że się z nim zgadzają.

Jednak swoim jednym z ostatnich wpisów ukazał niesamowity poziom ignorancji. Wiadomo, że to nie jest pojedynczy przypadek i wiele osób – posiadających prawa wyborcze – może myśleć w ten sam sposób, spychając swoimi wyborami nie tylko samych siebie, ale całe społeczeństwo w przepaść.

– Jak wszystkim pan zlikwiduje podatki, to oczywiście wywoła to mega inflację, bo nagle pojawi się ogromna ilość kasy na rynku – palnął Kuciński.

W mniemaniu współczesnych roszczeniowych socjalistów, wyemitowanie pieniądza nie zwiększa inflacji. I jak ktoś przy zdrowych zmysłach może popierać pomysł, by tacy ludzie decydowali o tym, kto będzie rządził i stanowił prawo dla wszystkich?

https://twitter.com/dropsik79/status/1144966963447418881

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.