Premier i wicepremier ujawniają, jak gardzą polskimi małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Zapowiadają wprost socjalizm (WIDEO)

Premier Mateusz Morawiecki i wicepremier Jacek Sasin stanowczo postulują wprowadzenie głębokiego socjalizmu z pierwszeństwem państwowych spółek w każdej dziedzinie.

– W momencie, gdy kryzys zdrowotny przekształca się w kryzys finansowy i gospodarczo-społeczny, tak ważne jest to, by zapewnić maksymalne możliwe dla budżetu, a minimalne konieczne dla przedsiębiorców i pracowników mechanizmy przetrwania – powiedział premier Mateusz Morawiecki.

Ta jawnie socjalistyczna wypowiedź wskazuje jasno, że rząd ma w głębokim poważaniu małe polskie firmy i stawia na wielki, często ponadnarodowy kapitał.

Gdyby jednak ktoś miał wątpliwości, czy to nie przejęzyczenie premiera, potwierdził to wicepremier Jacek Sasin.

– To spółki skarbu państwa będą decydowały o tym jak szybkie będzie tempo wzrostu gospodarczego. To one będą inwestowały najwięcej i będą mogły się przyczyniać do odbicia gospodarczego, które będzie nam bardzo potrzebne – przekonywał w Programie 3 Polskiego Radia wicepremier Sasin.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.