Rząd cichaczem wprowadza przymus szczepień dla wszystkich niezatwierdzonym specyfikiem? Dr Masny zwraca uwagę na jeden z zapisów w ustawie (WIDEO)

Dr Marcin Masny ostrzega, że obecnie forsowane zmiany mają na celu wprowadzenie legalnego przymusu szczepień na Covid-19 szczepionką, która nie została jeszcze wynaleziona oraz należycie przebadana.

– W ustawie z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi, która dzisiaj jest taka modna i tak mocno używana, jest artykuł 46a. […] „W przypadku wystąpienia stanu epidemii lub stanu zagrożenia epidemicznego o charakterze i w rozmiarach przekraczających możliwości działania właściwych organów administracji rządowej i organów jednostek samorządu terytorialnego, Rada Ministrów może określić, w drodze rozporządzenia, co następuje”. Co następuje, znajduje się w artykule 46b. „W rozporządzeniu, o którym mowa w art. 46a, można ustanowić” różne rzeczy, w tym, głosi ustawa w dotychczasowym kształcie, punkt czwarty: „obowiązek poddania się badaniom lekarskim oraz stosowaniu innych środków profilaktycznych i zabiegów przez osoby chore i podejrzane o zachorowanie” – mówił dr Masny.

– I tutaj chcą nam dopisać punkt „4a) obowiązek stosowania określonych środków profilaktycznych i zabiegów”. Nie tylko przez osoby chore i podejrzane o zachorowanie – podkreśla Masny.

Chodzi o to, by środki profilaktyczne i zabiegi – nie tylko maseczki – można było zastosować przymusowo wobec nas wszystkich, nie tylko chorych i podejrzanych o zachorowanie. Narzuca się interpretacja, że chodzi tu o przymusowe szczepienie – podsumował.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.