Skandaliczny apel Kosiniaka-Kamysza. Powołując się na Jana Pawła II chce wpisać członkostwo Polski w UE w konstytucję (WIDEO)

To nie żart. Władysław Kosiniak-Kamysz opublikował wideo, w którym wzywa do poparcia jego projektu wpisania członkostwa Polski w bezbożnej Unii Europejskiej. Powołuje się przy tym na… nauczanie św. Jana Pawła II.

Kochani, kierując się słowami Jana Pawła II, który w Sejmie mówił o potrzebie utrwalania należnego i bezpiecznego miejsca Polski w jednoczącej się Europie, zwracam się do Was o poparcie projektu @nowePSL wpisującego Unię Europejską do naszej Konstytucji – napisał na Twitterze.

– Aby upewnić się, że nikt nigdy nie będzie chciał wyprowadzić Polski z Unii Europejskiej, Polskie Stronnictwo Ludowe ma pomysł. Chcemy wpisać członkostwo naszego kraju we wspólnocie europejskiej do naszej konstytucji. Tak ma już ponad 20 krajów, w tym Francja, Węgry czy Bułgaria – mówi Kosiniak-Kamysz i na tej podstawie wysnuwa wniosek, że „dlatego Polska musi być na stałe w Unii Europejskiej”. Czy jest lepszy przykład mentalności niewolniczej?

https://twitter.com/KosiniakKamysz/status/1123522023240667136

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.