Świat według lewicy. Obronili swój dom przed grabieżcami Black Lives Matter, teraz prokurator chce ich oskarżyć (WIDEO)

Mark i Patricia McCloskey, którzy zasłynęli zdjęciami, gdy z bronią w ręku odegnali czarnoskórych bandytów chcących splądrować ich willę pod pretekstem „antyrasizmu” znaleźli się na celowniku prokurator! Co z pewnością nie ma w ogóle żadnego wpływu na jej decyzję, sama jest czarnoskóra.

Pod koniec czerwca banda czarnoskórych grabieżców – przez lewackie media nazywanych „protestującymi przeciwko rasizmowi” – włamała się na teren posiadłości państwa McCloskey, zamierzając dokonać grabieży i zniszczenia. Na nieszczęście dla bandytów, małżeństwo miało broń.

Patricia i Mark wyszli przed budynek z bronią i zapowiedzieli, że jeśli ktoś spróbuje się włamać, otworzą do niego ogień. Tłum zwyzywał małżeństwo, ale odszedł.

Zdjęcia stały się hitem sieci na całym świecie, gdzie zaledwie dwoje ludzi posiadających legalnie broń uchroniło swój majątek i życie przed zniszczeniem.

Jednak rasistowski koszmar wymierzony w białych dla państwa McCloskey jeszcze się nie skończył. Okazuje się, że prokurator Kimberly Gardner – czarnoskóra prawnik związana z Partią Demokratyczną – chce postawić małżeństwu zarzuty za „grożenie bronią protestującym”.

– Jestem przeciwko wydarzeniom, w których pokojowi protestujący spotkali się z groźbą użycia przeciwko nim broni – przekonywała Gardner. – Musimy bronić prawa do pokojowego protestu, a wszelkie próby jego zastraszania lub groźby użycia broni nie będą tolerowane – wmawiała.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.