Syn Kamińskiego zatrudniony w Banku Światowym. Głupie tłumaczenia polityków

Kacper Kamiński, syn ministra koordynatora służb specjalnych Mariusza Kamińskiego ma pracę w Banku Światowym. Tłumaczenia polityków są naprawdę kuriozalne.

Tomasz Przechlewski, CC BY 2.0, Flickr

– Jarosław Kaczyński ani kierownictwo PiS nie wiedziało o zatrudnieniu syna Mariusza Kamińskiego w Banku Światowym; PiS ani rząd nie ma wpływu na obsadę Banku Światowego – twierdzi rzecznik partii Prawo i Sprawiedliwość, Beata Mazurek. – Co do zatrudnienia syna Mariusza Kamińskiego w Banku Światowym, to chcę powiedzieć jasno i wyraźnie, że my znamy oświadczenie zarówno Mariusza Kamińskiego, jak i wypowiedź jego syna, dotyczące jego zatrudnienia – dodaje.

Również zabawne jest tłumaczenie rzecznika rządu, Joanny Kopcińskiej. – Nie ma obszaru, którego polityk czynny, aktywny tak naprawdę nie dotyka. Należałoby więc dzieci polityków wywieźć gdzieś na bezludną wyspę, bo tylko tam polityk nie miałby kontaktów z danym obszarem. To nie znaczy, że cokolwiek jest ułatwiane, dzieci polityków, nasze dzieci są młode, zdolne, wykształcone, znają języki i dokonują własnych wyborów życiowych i naprawdę nie potrzebują do tego mamy albo taty – przekonywała.

Michał Szułdrzyński, dziennikarz i publicysta „sprostował” tę jakże wiarygodną wypowiedź Kopcińskiej. – Pani rzecznik wyraziła się nieprecyzyjnie. To dzieci polityków PiS są zdolne i wykształcone i nie potrzebują protekcji.
Dzieci polityków innych partii są tępe i bez pomocy rodziców nie dostałyby nawet pracy na kasie – napisał na Twitterze.

Kacper Kamiński etat dostał z polecenia NBP. Jego ojciec zaprzeczał, jakoby rozmawiał z prezesem NBP w sprawie załatwienia mu pracy. Jak wiadomo, to na pewno przypadek, jak zawsze przecież w polityce.

fakt.pl, twitter.com, tvn24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.