Szok. „Warszawscy urzędnicy specjalnie zmienili znaki by utrudnić życie Fundacji Pro”

Wóz antyaborcyjny/fot. stopaborcji.pl

Straż miejska odholowała samochód antyaborcyjny Fundacji Pro zaparkowany przed szpitalem Bielańskim. Jak przyznali urzędnicy, zmienili organizację ruchu w tym miejscu tylko po to, by dać „podstawę do odholowania”.

– Otrzymywaliśmy sygnały od mieszkańców zszokowanych zdjęciami zamieszczonymi na pojeździe. Zwróciliśmy się do ZDM o zmianę organizacji ruchu w tym miejscu. To było podstawą do odholowania – powiedziała rzecznik prasowa dzielnicy Bielany Magdalena Borek.

Furgonetka stała pod szpitalem od kilku miesięcy. Były na niej umieszczone zdjęcia zamordowanych w wyniku tzw. aborcji dzieci. W grudniu, po zmianie regulaminu parkingu pojazd został przestawiony na chodnik przy ul. Marymonckiej.

Michał Wawer, radca prawny oraz członek zarządu Ruchu Narodowego stwierdza, że „warszawscy urzędnicy opowiadają dziennikarzom, jak to specjalnie zmienili znaki drogowe, żeby utrudnić życie Fundacji Pro”. – Jeżeli jeszcze nie wysłaliście zawiadomienia do prokuratury, to ja chętnie pomogę – napisał na Twitterze zwracając się do Fundacji Pro.

interia.pl, twitter.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.