Szokujący postulat środowiska Gwiazdowskiego. „Alternatywa” dla PiS chce ponad 10 mln imigrantów w 30 lat

Robert Gwiazdowski/fot. YouTube/TEDx Talks

Okazuje się, że lansowany w wielu reklamach i postach promocyjnych Robert Gwiazdowski, którego przedstawia się jako alternatywę dla PiS ma jeden, ale niezwykle istotny punkt wspólny z partią rządzącą. Jest nim masowe ściąganie imigrantów. Jak czytamy w raporcie przygotowanym przez środowisko Gwiazdowskiego, najchętniej widzieliby ściągnięcie do Polski 10 mln imigrantów w ciągu 30 lat.

– Eksperckie zaplecze panów Roberta Gwiazdowskiego i Cezarego Kaźmierczaka czyli Fundacja WEI opublikowała raport o tym by Polska w 2050 roku miała 50 mln mieszkańców. Z dokumentu wynika, że autorzy postulują sprowadzenie ponad 10 milionów imigrantów w 30 lat – alarmuje Krzysztof Bosak.

Rzeczywiście, już na piątej stronie raportu zaczyna się podrozdział zatytułowany „Zwiększanie dzietności na równi z absorpcją imigrantów”.

– Potrzebna jest więc równoczesna mądra polityka imigracyjna powodująca, że Polska stanie się krajem pierwszego wyboru dla mieszkańców sąsiednich państw. Realizacja tych zamierzeń spowoduje, że Polska zostanieznaczącym ludnościowo, ale też gospodarczo krajem europejskim – przekonują autorzy raportu.

– Działania na rzecz odnowy demograficznej muszą być spójne, konsekwentne i szybkie. Problemy demograficzne ma wiele krajów europejskich. Niektóre zmieniły politykę prorodzinną wiele lat temu,jak Francja, inne –jak Irlandia –kilka lat temu. Niemcy przygotowują właśnie program, który ma spowodować zamieszkanie w ich kraju wykształconych Ukraińców. To kolejne zagrożenie dla stabilizacji polskiego rynku pracy i rozwoju Polski – czytamy.

Co ciekawe, sam Robert Gwiazdowski wprost i bez kręcenia przyznaje, że popiera ten pomysł. Oprócz Ukraińców, chętnie ściągnąłby do Polski mieszkańców „państw azjatyckich i Indii”, czyli dokładnie tak samo, jak obecny rząd.

Pełen raport znajduje się pod tym linkiem.

wei.org.pl, twitter.com, kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.