Tak działają sądy w państwie POPiS-u. Rola skazany na trzy miesiące za komentarz o „czarnym proteście”

Marcin Rola został skazany wyrokiem nieprawomocnym na 3 miesiące kary w zawieszeniu za komentarz dotyczący „czarnego protestu”, ze względu na skrajne postulaty nazywanego też „nazi protestem”. Współzałożyciel telewizji internetowej wRealu24 poinformował o tym na Twitterze.

Marcin Rola/fot. YouTube/wRealu24

– Zostałem skazany na 3 miesiące w zawieszeniu na 30 h prac społecznych w miesiącu, 10 tys na PCK, 500 zł dla „pokrzywdzonej” i koszty sądowe ZA OPINIĘ! Cóż, system się domyka i czas spacyfikować wszystkich niezależnych prawych dziennikarzy. Tolerancja represywna – napisał Marcin Rola. – Wyrok nieprawomocny rzecz jasna, ale czy można w tym kraju mówić o jakiejkolwiek sprawiedliwości? Gdybym miał tatusia w SB byłoby łatwiej A tak się ciąga prostego redaktora po Polsce. Szczegóły wkrótce. Czekam na uzasadnienie – dodał.

– Ja wyraziłem opinię na temat zjawiska, nie mówiłem o nikim personalnie. Takim sposobem można skazać każdego. Ciekawe, że jak uczestników Marszu Niepodległości wyzywa się od nazistów to, to jest ok. Polski wymiar sprawiedliwości – stwierdził Rola.

twitter.com, medianarodowe.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.