Ukraina nakłada na polskie mięso wołowe embargo, a TVP Info informuje o grubym szczurze w Niemczech

Obecne rządy przebijają wszelkie abstrakcyjne dowcipy na temat propagandy władzy. W poniedziałek Ukraina przedstawiana przez obóz rządzących jako „sojusznik” nałożyła kolejne embargo, tym razem na wołowinę. Tymczasem portal TVP Info opłacany z naszych podatków informuje o… grubym szczurze w niemieckim mieście, który utknął w studzience kanalizacyjnej, bo jest za gruby.

Mysz i krowa/fot. ilustracyjne/fot. Pixabay (kolaż)

25 lutego rząd w Kijowie wprowadził specjalne restrykcje na produkty wołowe z Polski. – W dn. 25 lutego 2019 r. Ambasada RP w Kijowie przekazała do Głównego Inspektoratu Weterynarii decyzję władz Ukrainy z dn. 15 lutego 2019 r. dotyczącą wprowadzenia ograniczeń importowych dla Polski, w związku z wykryciem atypowego przypadku BSE w województwie dolnośląskim – czytamy w komunikacie.

Na początku lutego br. Instytut Weterynaryjny w Puławach potwierdził wystąpienie przypadku formy atypowej BSE (tzw. choroby szalonych krów) w Polsce.

Wykryto go u krowy z hodowli w Mirsku w powiecie lwóweckim na Dolnym Śląsku. Zakażona krowa została zabita i zutylizowana.

Tymczasem na TVP Info postanowiono zająć się „ważniejszymi” sprawami, jak na ostoję prawdy, wolności i pluralizmu medialnego przystało. Portal rządowej telewizji poinformował o… grubym szczurze, który utknął w studzience kanalizacyjnej w niemieckim mieście Bensheim. Dzięki temu „wiemy więcej”.

medianarodowe.com, tvp.info

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.