Wiceminister beszta przedsiębiorców buntujących się przeciwko restrykcjom. „To aberracja”. Ks. Gniadek SVD: To aberracja rządu

Wiceminister rozwoju, pracy i technologii Olga Semeniuk nazwała „aberracją” bunt przedsiębiorców, którzy otwierają masowo swoje firmy mimo zbrodniczych działań socjalistycznego rządu. Ks. Jacek Gniadek SVD stwierdził zaś, że to nie ich zachowanie jest aberracją, ale właśnie rządu.

– Rozporządzenie prezesa Rady Ministrów jest dokumentem wiążącym. Do tego równolegle tworzona jest pomoc dla firm. Jeśli firma nie chce pomocy i chce na własną rękę się otwierać, to są odpowiednie organy, które będą to kontrolować. Tacy przedsiębiorcy nie podlegają pod żadną pomoc państwa. Im dłużej będziemy skupiać się na aberracjach przedsiębiorców, tym dłużej będziemy tkwili w lockdownie. Zresztą widać, że taka tendencja dzieje się na całym świecie. Podobne ruchy są np. w Niemczech. Ale im szybciej to zrozumiemy i poddamy się obostrzeniom wydawanym przez rząd, tym szybciej będziemy mogli odmrozić gospodarkę – mówiła Semeniuk w „Money. To się liczy”.

– Bunt przedsiębiorców to nie żadne aberracje. Zamykanie niektórych sektorów gospodarki w przypadku pojawienia się nowego patogenu nie ma precedensu i to jest aberracja rządu – stwierdził ksiądz werbista Jacek Gniadek.

– Nie ma związku między niezamykaniem gospodarki, a kontrolą wirusów. Dowody pro-lockdownowe są słabe i oparte w dużej mierze na porównaniu rzeczywistych wyników ze strasznymi prognozami generowanymi komputerowo na podstawie empirycznie niesprawdzonych modeli – napisał na Facebooku kapłan.

– Z drugiej strony badania zapobiegające blokowaniu gospodarki są oparte na dowodach i analizują wyniki w świetle kontroli populacji. Warto do nich zajrzeć, ponieważ w mediach głównego nurtu do „narodowej kwarantanny” podchodzi się dogmatycznie i nie dopuszcza innego punktu widzenia – przypomniał.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Enable Notifications    OK No thanks