Wilk: W Katowicach trwa pielgrzymka wyznawców religii globalnego ocieplenia

YouTube

Jacek Wilk ostro podsumował szczyt klimatyczny w Katowicach. Poseł partii Wolność wprost nazwał wiarę w globalne ocieplenie wywoływane przez czynnik ludzki „religią”.

– W Katowicach trwa pielgrzymka wyznawców religii globalnego ocieplenia powodowanego CO2. Główny postulat to „dekarbonizacja’ polskiej energetyki, czyli w praktyce gigantyczne podwyżki cen prądu, wykańczanie polskich kopalni i elektrowni oraz uzależnienie od obcych nośników energii. Tymczasem Polska powinna iść W DOKŁADNIE ODWROTNĄ STRONĘ – tj wykorzystania naszych gigantycznych zasobów węgla, ale za pomocą najnowszych technologii. Jest taka – jakby wprost stworzona dla nas: TECHNOLOGIA PODZIEMNEGO ZGAZOWANIA WĘGLA – pisze na Twitterze poseł Jacek Wilk.

– Kilka razy taniej niż tradycyjnie nożna głęboko pod ziemią wytwarzać z węgla ogromne ilości WODORU, który jest najczystszym paliwem i idealnie nadaje się zarówno do elektromobilnosci, jak i do energetyki rozproszonej (klastry energetyczne w każdym powiecie) – napisał Wilk. – Polska dosłownie siedzi na oceanie takiego wodoru i może bardzo szybko rozwiązać swoje problemy z czystą, tanią i rodziaą energią – zamiast tych idiotycznych pomysłów typu wiatraki i inne równe idiotyczne oze. Założyłem specjalny zespół parlamentarny ds tej technologii – jako przyszłości dla Śląska, naszych kopalni i całej Polski. To idealny moment żeby o tym mówić – w opozycji do tych głupot o konieczności likwidacji polskiego górnictwa. Ludzie na to czekają – a nie na gaz z USA – dodał.

– A swoją drogą: ja naprawdę rozumiem że można wierzyć w różne rzeczy – yeti, UFO, globalne ocieplenie z powodu CO2 itp ale jakim prawem zloty takiej wiary są finansowane z naszych ciężkich pieniędzy. Ani grosza podatników na te zabobony; NIECH SOBIE PŁACĄ SWOIMI ZA HOTELE I BILETY – zaapelował poseł partii Wolność.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.