Wniosek o unieważnienie wyborów w Sądzie Najwyższym

Robert Winnicki//fot. Dominik Cwikła ⓒ

Poseł Robert Winnicki w Radiu ZET poinformował, że Konfederacja złożyła już wniosek do Sądu Najwyższego o unieważnienie wyborów parlamentarnych. Powodem złożenia wniosku były goebbelsowskie metody manipulacji oraz najzwyklejszego w świecie kłamania przez utrzymywaną z naszych podatków zakłamaną TVP.

Zapowiedzi o planowanym złożeniu wniosku do SN pojawiły się już 15 października. Winnicki potwierdził, że formalności zostały zakończone i odpowiednie dokumenty są już w SN.

– Konfederacja złożyła do Sądu Najwyższego protest wyborczy, domagając się unieważnienia wyborów parlamentarnych. Chcemy powtórzenia wyborów w niektórych okręgach, w których w wyniku propagandy TVP nasi kandydaci nie zostali posłami – mówił poseł Winnicki.

Zwrócił też uwagę, że gdyby utrzymywane przez wszystkich obywateli rządowe media rzetelnie informowały o przebiegu kampanii wyborczej, prawica miałaby o wiele większą reprezentację w Sejmie.

– Mielibyśmy nie 6,81 procent, ale 8, 9 czy nawet 10 procent. Nie 11 posłów, tylko 40-50 – ocenił szef Ruchu Narodowego.

– W trakcie kampanii wyborczej TVP i jej flagowy program „Wiadomości” wielokrotnie kłamali na temat Konfederacji. W efekcie czterokrotnie przegrali proces wyborczy, ale ostatniego wyroku nie wykonali. Zgodnie z prawomocnym wyrokiem sądu, „Wiadomości” TVP miały pokazać pełne sondaże z wynikiem Konfederacji i opublikować przeprosiny. Musieli to zrobić w piątek lub w sobotę i to pomimo obowiązującej ciszy wyborczej – przypomina nczas.com.

TVP ostatecznie nie wykonała prawomocnego wyroku sądu. Takich skandalicznych działań w TVP nie było nawet za rządu PO-PSL.

nczas.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.