Związkowcy na uprzywilejowanym. Zniżki na stacjach na benzynę, płyny i menu

P. Tracz/KPRM/Flickr (kadrowane)

Związkowcy z „Solidarności” korzystający z kart paliwowych LOTOS Biznes otrzymają od jesieni zniżki na paliwa, myjnie, oleje i płyny do spryskiwaczy oraz produkty z menu Cafe Punkt. Przewodniczący „Solidarności” zapowiada, że ma nadzieję na jeszcze więcej.

– Od ubiegłego roku prowadzimy pilotażową współpracę ze śląsko-dąbrowską oraz podbeskidzką Solidarnością. Jesteśmy zadowoleni z tej kooperacji, dlatego podpisanie umowy na szczeblu centralnym z największym związkiem w Polsce – liczącym kilkaset tys. członków – to ważny krok dla sieci LOTOS – powiedział Wojciech Weiss, prezes Zarządu LOTOS Paliwa.

– Dotychczasowa współpraca Solidarności z LOTOSEM przynosi dobre efekty. Warto rozszerzać ją na wszystkich członków Związku. Dlatego cieszę się z umowy i mam nadzieję na dalsze jej rozszerzanie – skomentował Piotr Duda, przewodniczący „Solidarności”.

Można spodziewać się, że lista uprzywilejowanych za pewien czas wzrośnie. Firma podkreśla, że oferta nie jest zarezerwowana tylko dla „S”, ale dla wszystkich związków zawodowych. – Jesteśmy otwarci na rozmowy z każdym związkiem zawodowym w Polsce. Obecnie współpracujemy m.in. ze związkami zawodowymi służb mundurowych, przemysłu chemicznego, przemysłu motoryzacyjnego oraz transportu kolejowego – powiedział Marcin Gerwatowski, szef regionu w dziale klientów flotowych, LOTOS Paliwa.

Głównym udziałowcem Grupy Lotos S.A. jest Skarb Państwa.

gazeta.pl, Wiki

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.