Antifa i BLM walą w Amerykanów za niewolnictwo. Tymczasem niewolników łapali Arabowie, a transport organizowali Żydzi. „Jakoś się o tym nie mówi” (WIDEO)

Paweł Rakowski w Mediach Narodowych przypomniał, że to Żydzi pośredniczyli w sprowadzaniu czarnych niewolników do Ameryk. Wyłapywaniem ich zaś zajmowali się Arabowie.

– Jak się znaleźli przybysze z Czarnego Lądu w Nowym Świecie? To jest temat bardzo ciekawy. Ale tu trzeba powiedzieć, że w wielu przypadkach dochodziło do ciekawego sojuszu handlowego między Semitami, tzn. pomiędzy Arabami i Żydami – powiedział Paweł Rakowski.

– Arabowie mieli spenetrowaną Afrykę, i łapali [niewolników – red.]. Później Żydzi sprzedawali dystrybutorom. Nie wiem jak to nazwać, bo takie słownictwo wtedy funkcjonowało – dodał ekspert ds. Bliskiego Wschodu.

Przypomniał też, że czarnoskórych wówczas „uważano za przedmiot”.

– Żydzi […] zajmowali się tym procederem, jakim był handel niewolnikami. O tym się jakoś nie mówi, a szkoda – podkreślił.

Prowadzący rozmowę Dominik Cwikła dopytał, dlaczego tak jest.

– Arabowie łapią niewolników. Żydzi pośredniczą w tym […]. Dlaczego teraz mówi się o Stanach Zjednoczonych, jako największe zło niewolnictwa? – dopytał.

– Najprawdopodobniej z jakichś bieżących potrzeb – stwierdził Rakowski.

Przypomina także, że islam sankcjonuje niewolnictwo, które w wielu rejonach państw arabskich istnieje do dziś.

– Jest taki hadis. Hadis, czyli taka przypowieść Mahometa […] o tym, że „to jest niegodne dla muzułmanina kłaniać się przed człowiekiem z głową jak rodzynka”. O co tu chodzi? Właśnie o czarnoskórego – poinformował.

Poniżej cały program.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

2 thoughts on “Antifa i BLM walą w Amerykanów za niewolnictwo. Tymczasem niewolników łapali Arabowie, a transport organizowali Żydzi. „Jakoś się o tym nie mówi” (WIDEO)

 • Avatar
  24 czerwca 2020 o 09:16
  Permalink

  Winni żydzi, winni Arabowie, wszyscy dookoła winni, byle rozgrzeszyć chrześcijan i białego człowieka. Nawet gdyby wszystkich murzynów wyłapali mahometanie, a żydostwo ich zhandlowało, zbijając na tym kokosy, nie usprawiedliwia to w żaden sposób właścicieli niewolników w Ameryce i innych krajach świata. Chrześcijanie wykupywali murzynów i ratowali ich przed oprawcami? Nie, kupowali, żeby żyć z ich pracy, wyzyskiwać ich, ograniczając ich wolność. Argumenty i teorie p. Rakowskiego to kłamliwe brednie, które mają na celu przedstawić tematykę w czarno-białych barwach i zrzucić winę na jednych, aby oczyścić sumienie chrześcijan.

  Odpowiedz
  • Avatar
   12 lipca 2020 o 21:58
   Permalink

   a zebys wiedzial,ze kosciol wykupywal chrzescijanski niewolnikow.Nie wiem czy akurat brazaowych,ale wykupywal

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.