Ocalały z holokaustu Żyd: „Israel Katz to głupi idiota. Uwłacza Polakom”

Edward Mosberg/fot. ilustracyjne/fot. YouTube/Jewish Remembrance

93-letni Edward Mosberg ocalały z holokaustu skomentował wczoraj słowa izraelskiego ministra o „wyssaniu antysemityzmu z mlekiem matki”. 93-latek nazwał Israela Katza „głupim idiotą”.

Ocalały z Holokaustu uczestniczył w tzw. marszu żywych na terenie byłego niemieckiego obozu KL Auschwitz-Birkenau. Na terenie obozu postanowił skomentować niedawne słowa izraelskich polityków. Mosberg wprost nazwał Israela Katza „głupim idiotą”. Dodał również, że polityk „uwłacza Polakom”.

Słowa 93-letniego Mosberga opisał m.in. „”Times of Israel”. – 93-letni ocalony z Zagłady stwierdził też, że Izrael nie ma lepszego przyjaciela niż Polska i dodał, że winę za Holokaust ponoszą tylko i wyłącznie hitlerowskie Niemcy – czytamy w ToI.

Przypominamy, że szef izraelskiej dyplomacji Israel Katz stwierdził dla izraelskiej telewizji i24New, że „Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki”. Podkreślał również, że „byli Polacy, którzy kolaborowali z nazistami”. Ponadto w wywiadzie dla izraelskiej stacji telewizyjnej Reshet 13 powiedział, że wielu Polaków współpracowało z niemieckim okupantem.

Za swoje słowa nie zamierza przepraszać.

medianarodowe.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.