Polacy w Londynie upamiętnili Żołnierzy Niezłomnych. Obecny był także Stanisław Michalkiewicz, któremu odwołano występ (WIDEO+FOTO)

Mimo ulewnego deszczu i gradobicia, Polacy w Londynie upamiętnili Żołnierzy Niezłomnych. Uroczystościom patronowała ambasada RP. Obecny był również publicysta Stanisław Michalkiewicz.

Obchody zaczęły się już 29 lutego. – Patriae Fidelis godnie oddali hołd Żołnierzom Wyklętym pod Pomnikiem Lotników na Ruislip. Pogoda typowo angielska – ulewa, gradobicie i trochę słońca. Po przemówieniach zakończono Apelem Poległych – informuje pan Krzysztof Jastrzembski.

Z kolei 1 marca, jak informuje mieszkaniec Londynu, „w Ognisku Polskim PWWB i IPN Gdańsk zorganizowali imprezę i wystawę o Żołnierzach Wyklętych”. Udział w niej wzięli mgr Izabella Brzezińska i dr Przemysław Wójtowic, pod patronatem Ambasady RP.

Na obchodach obecny był także Stanisław Michalkiewicz. Miał także wystąpić wieczorem 1 marca, jednak spotkanie odwołano.

– Organizatorzy – Koło Myśli Niezależnej – zostali powiadomieni dzień przed, że POSK skasował, bo przyszła policja i zagroziła odbiorem licencji sprzedaży alkoholu w całym budynku. Jednak udało się dostać salę na Ealingu z tym, że informacja gdzie będzie była podana 2 godziny przed imprezą z wiadomych przyczyn – informuje Krzysztof Jastrzembski.

kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.