„Polacy zabili więcej Żydów niż Niemców”. Prokuratura w Katowicach nie widzi w tym nic złego

Jan Tomasz Gross/fot. YT/Gazeta.pl

Słowa Jana Tomasza Grossa „Polacy zabili więcej Żydów niż Niemców” nie były znieważeniem polskiego narodu – tak uznała Prokuratura Okręgowa w Katowicach.

Prokuratura umorzyła sprawę toczącą się w sprawie skandalicznych słów Jana Tomasza Grossa. Przekonywał, że „Polacy zabili więcej Żydów niż Niemców”.

Sprawa sięga czasów, kiedy dla wielu Polaków kłamstwa żydowskie i perspektywa roszczeń żydowskich za „współudział” Polaków w holokauście była tylko teorią spiskową „skrajnej prawicy”. Dzisiaj widzimy, że zakłamywanie historii dzieje się na naszych oczach.

Śledztwo było prowadzone od 2015 roku. Teraz zostało umorzone. Prokuratura i specjaliści tłumaczą, że opinia Grossa według opinii publicznej mieści się w granicach debaty naukowej, między innymi dlatego, że nie da się dokładnymi liczbami wykazać, że Gross… nie miał racji (sic!).

Jan Tomasz Gross wielokrotnie atakował Polaków. Uznał między innymi, że nasza niechęć do imigrantów wynika z „nieprzepracowania” prawdy o naszym udziale w holokauście.

medianarodowe.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.