Prof. Bartyzel o ekshumacji gen. Franco: Czerwone hieny cmentarne dopięły swego

Prof. Jacek Bartyzel/fot. YouTube/PCh24TV · Polonia Christiana

Sąd Najwyższy wyraził zgodę na ekshumację i przeniesienie zwłok hiszpańskiego bohatera, gen. Francisco Franco z mauzoleum hiszpańskiej wojny domowej w Dolinie Poległych. Profesor Jacek Bartyzel stwierdza, że „czerwone hieny dopięły swego”. – Pozostaje tylko nadzieja na Bożą karę dla tych łajdaków – zaznacza.

– A jednak czerwone hieny cmentarne chyba dopięły swego (bo wprawdzie jeszcze pozostaje Trybunał Konstytucyjny, ale to już niewielka szansa na uchylenie decyzji) – napisał na Facebooku prof. Jacek Bartyzel.

– Pozostaje tylko nadzieja na Bożą karę dla tych łajdaków – również dla zdrajcy i krzywoprzysięzcy „Jana Karola I”, który przecież zadecydował ongiś o pochowaniu Franco w Dolinie Poległych oraz jego synalka „Filipa VI”, który nie zrobił nic, aby zapobiec wykopywaniu kości Caudillo, obu uzurpatorów zresztą – dodał prof. Bartyzel.

Gen. Francisco Franco był przywódcą powstania w hiszpańskiej wojnie domowej. Po jej zakończeniu został dyktatorem. W wyniku jego zrywu, kraj został ocalony od stania się państwem komunistycznym oraz totalnego wymordowania klasy wyższej, średniej oraz wielu osób duchownych.

facebook.com, kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.