To nie żart. Michalkiewicz ujawnia, czym zajmowała się Komisja Smoleńska. „Komponują obraz na ścianę” (WIDEO)

Publicysta „Najwyższego Czasu!” Stanisław Michalkiewicz w rozmowie z Dominikiem Cwikłą ujawnił, czym zajmowała się Komisja Smoleńska suto opłacana z państwowej kasy. Zwrócił też uwagę, że prawdy o Smoleńsku nie dowiemy się nigdy, zaś rządzącej partii – mimo wcześniejszych hucznych deklaracji – w ogóle nie zależy na tym, by cokolwiek wyjaśnić w związku z decyzjami i zdarzeniami sprzed 10 lat.

Michalkiewicz powiedział, że około rok temu był na kolacji u znajomych, gdzie poznał osobę, która „współpracuje z komisją” smoleńską.

– Zaciekawiony, pytam go, nad czym teraz państwo pracujecie, a on mówi: „komponujemy obraz”. Myślałem, że chodzi o jakąś matematyczną konstrukcję, symulację komputerową tej katastrofy. Ale mnie wyprowadził z błędu. Powiedział, że nie, że taki obraz na ścianę – powiedział Stanisław Michalkiewicz.

Dopiero po chwili zamurowany dziennikarz Dominik Cwikła przerwał publicyście „Najwyższego Czasu!” i z niedowierzaniem dopytał, czy naprawdę „Komisja Smoleńska zajmowała się komponowaniem obrazu na ścianę”.

– Tak mi powiedział ten pan. Zupełnie serio i na trzeźwo. […] Nie miał żadnego interesu w tym, by mnie oszukiwać. Bo co ja jestem za figura? – odpowiedział Michalkiewicz.

– Myślę, że powiedział prawdę – podkreślił.

Poniżej cała rozmowa z red. Michalkiewiczem na temat 10 rocznicy katastrofy smoleńskiej.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

6 thoughts on “To nie żart. Michalkiewicz ujawnia, czym zajmowała się Komisja Smoleńska. „Komponują obraz na ścianę” (WIDEO)

 • Avatar
  11 kwietnia 2020 o 16:16
  Permalink

  Pan redaktor Michalkiewicz nie rozumie, czym jest sarkazm.

  Odpowiedz
 • Avatar
  21 kwietnia 2020 o 22:30
  Permalink

  Chyba za dużo dębowego pije, że tak zdębiał…głupio się pytał, to mu głupio odpowiedzieli. JAkby nie wiedział, czym się może zajmować ta komisja. Podziwiam gościa, ze się nie zaśmiał jak na powadze pocisnął tekst o komponowaniu obrazu. Gdybym miał stragan z jabłkami i pomidorami i sprzedawałbym to ludziom, a ktoś podszedłby do mnie i zapytał ot o co robię…to pewnie dla żartu też odpowiedziałbym, że prowadzę badania naukowe na temat wpływu azotu w powietrzu, na jabłka i pomidory. Jakby ktoś nie zajarzył o wyjaśniam – w powietrzu jest 78% azotu, 21% tlenu a 1% to różne inne gazy, np dwutlenek węgla itd.

  Odpowiedz
   • Avatar
    26 maja 2020 o 02:17
    Permalink

    Przedziwny scenariusz prac tzw komisji macierewicza!!!… w oderwaniu od rzeczywistości i faktów, a jednak…wciąż trwająca w realu za pieniądze podatników wbrew ich woli!!! To paranoja!!!..

    Odpowiedz
 • Avatar
  2 maja 2020 o 23:46
  Permalink

  Gość odpowiedział p.Michałkiewiczowi np.co robi komisja w obecnym czasie a nie przez cały okres pracy komisji.Mógł również odpowiedzieć że komisja chodzi do toalety lub spożywa posiłek.Alek jak się chce uderzyć psa to kij zawsze się znajdzie.

  Odpowiedz
 • Avatar
  10 maja 2020 o 13:31
  Permalink

  Ile lat będziemy czekać na zanegowanie obrazoburczych tez Milera/Anodiny/Laska co do:
  -przyczyn wypadku
  -zniszczeń „po” katastrofie
  -wydarzeń związanych z „grasującym samobójcą”

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.