Abp Jędraszewski mówi wprost: „Czerwona zaraza już nie chodzi po naszej ziemi, ale pojawiła się nowa, tęczowa. Musimy zdobyć się na sprzeciw” (WIDEO)

– Czerwona zaraza już nie chodzi po naszej ziemi, ale pojawiła się nowa, neomarksistowska, chcąca opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie czerwona, ale tęczowa – powiedział w homilii podczas Mszy św. w krakowskim kościele Mariackim z okazji 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego abp Marek Jędraszewski. Dodał, że „pamięć o mogiłach każe nam zdobywać się na sprzeciw i bronić autentycznej wolności”.

– Czerwona zaraza już nie chodzi po naszej ziemi, ale pojawiła się nowa, neomarksistowska, chcąca opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie czerwona, ale tęczowa – powiedział abp Marek Jędraszewski.

– W imię tak zwanych rządów prawa, można krzywdzić. Największa tolerancja, a jednocześnie szczyt nietolerancji. Na ustach głoszących tolerancję, pojawiają się przemoc, poniżanie, szyderstwo z najświętszych znaków: Matki Bożej Częstochowskiej, a w ostatnich dniach z symbolu Polski Walczącej – dodał abp Jędraszewski.

– Pamięć o mogiłach każe nam zdobywać się na sprzeciw i bronić autentycznej wolności – podkreślił.

Tylko czemu tak mało kapłanów – szczególnie wysokich hierarchów – zdobywa się na te oczywiste i ważne słowa?

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.