Anglikanie oficjalnie wspierają rasistowski ruch Black Lives Matter. Z tej okazji w katedrze umieszczony będzie obraz Jezusa-murzyna (FOTO)

Anglikańscy heretycy wielokrotnie już przyjmowali postulaty lewackich środowisk. Tym razem oficjalnie poparto rasistowski i agresywny ruch Black Lives Matter. Z tej okazji w katedrze w Sumpter Yard w Hertfordshire umieszczony zostanie od jutra obraz „ostatnia wieczerza”, na którym Jezus jest łysym murzynem.

– Jesteśmy wdzięczni Lornie May Wadsworth za jej obraz Ostatniej Wieczerzy, który będzie wyświetlany od soboty 4 lipca. Na obrazie Jezus jest murzynem, dlatego wzywa nas, byśmy „patrzyli świeżymi oczami na coś, co myślisz, że wiesz” – czytamy na profilu katedry.

Na stronie anglikańskiej katedry czytamy, że jest to „instalacja Black Lives Matter”.

– Jako Katedra Św. Albana wspieramy Black Lives Matter, by być wspierającymi zmiany – budować silną, sprawiedliwą i uczciwą społeczność, w której czczona jest godność każdego człowieka; gdzie słychać czarne głosy a czarne życie jest ważne – piszą heretycy.

– Malowanie ołtarza Ostatniej Wieczerzy sprawiło, że naprawdę pomyślałem o tym, jak jesteśmy przyzwyczajeni do patrzenia na Jezusa. Eksperci zgadzają się, że najprawdopodobniej miałby cechy bliskowschodnie, ale przez stulecia europejscy artyści tradycyjnie malowali Chrystusa na swój obraz – twierdzi autorka obrazu.

Oczywiście jest to totalnie ahistoryczna wizja. Jezus bowiem był Żydem, czyli przedstawicielem rasy białej. Podobnie i apostołowie.

twitter.com, stalbanscathedral.org

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.