Aresztowano franciszkanów w New Jersey bo rozdawali róże kobietom idącym do ośrodków aborcyjnych (WIDEO)

Czterech zakonników z Franciszkańskiej Wspólnoty Braci Odnowy na Bronksie zostało aresztowanych w jednym z ośrodków aborcyjnych w New Jersey, który należy do Planned Parenthood. Policja zatrzymała ich pod zarzutem wtargnięcia na teren prywatny.

Do zdarzenia doszło pod ośrodkiem aborcyjnym w Trenton w New Jersey. Franciszkanie wzorem Mary Wagner rozdawali róże kobietom, które planowały zamordować swoje dziecko i zachęcali je, by tego nie robiły. Rozdawali również karteczki z napisem „nowe życie, mimo że malutkie, przynosi obietnicę niepowtarzalnego szczęścia”. Znajdował się na nich także numer telefonu do jednego z centrów pomagających kobietom w ciąży.

Akcja zakonników przyniosła „małe zwycięstwo”, jak określił to o. Fidelis. Jedna z par zdecydowała się nie podpisywać dokumentów w ośrodku i wyszła z kliniki. – Nie wiemy czy jeszcze wrócą. Jedyne co wiemy to fakt, że wyszli w trakcie naszej akcji ratunkowej. Dodało nam to wiele otuchy, ponieważ gdybyśmy nie zdecydowali się tam pójść, ta para pewnie podpisała by stosowne dokumenty a ich dziecko by zginęło – powiedział o. Fidelis.

Gdy policja przybyła na miejsce, zakonnicy siedzieli na podłodze i śpiewali hymny. Odmówili opuszczenia budynku w ramach obywatelskiego nieposłuszeństwa. Zostali aresztowani i wyprowadzeni.

– Jeśli #PL jako państwo nie odbije się etycznie od aborcyjnego kursu i nie zmieni prawa na #ZatrzymajAborcję, to za chwilę będziemy mieli u nas takie obrazki – ocenia Artur Stelmasiak.

pch24.pl, twitter.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.