Biskup segreguje pątników do pielgrzymki sanitarnej, kardynał wysławia w homilii eksperyment medyczny, proboszcz wyrzuca z kościoła osoby „niezaszczepione”, namaszczenie chorych tylko dla „zaszczepionych”. Polsko, co zrobiłaś ze swoim chrztem?

Pojawiło się kilka ogłoszeń parafialnych i jedno diecezjalne, wedle których posługa kapłańska pełniona będzie tylko wobec osób, które przyjęły eksperymentalne preparaty na koronawirusa, warunkowo dopuszczone do obrotu na terenie UE. Religia covidiańska jak widać umocniła się w posoborowym Kościele instytucjonalnym.

Największym skandalem jest kłamstwo kard. Kazimierza Nycza podczas homilii w trakcie Mszy świętej w Boże Ciało. Jak przekonywał hierarcha, „praktycznie jedyną dotychczas” alternatywą dla tzw. pandemii są „szczepienia, szczepionki dostępne na świecie”. Miał na myśli oczywiście nieprzebadane należycie preparaty farmaceutyczne wielkich koncernów, a dopuszczone jedynie warunkowo do obrotu na terenie UE. Wcześniej wychwalał te produkty.

Co dość zabawne, w tej samej homilii zachęcał do rachunku sumienia duchowieństwa, czy Kościół i osoby duchowne są bezstronne. – Jeśli rola czasem słabnie i zanika, Kościół nie jest proszony o mediacje, to trzeba sobie zrobić rachunek sumienia z własnej bezstronności i stawiać sobie pytanie, czy dziś Kościół – biskupi i kapłani, osoby życia konsekrowanego, wierni świeccy – jesteśmy naprawdę dla wszystkich, jednakowo dla wszystkich? – mówił kard. Nycz.

Parafia pw. św. Szczepionki

Wczoraj, podczas ogłoszeń duszpasterskich w kościele parafii Matki Bożej Dobrej Rady w Zgierzu, która najwyraźniej chce przemianować się na parafię pw. Świętej Szczepionki, również pojawiło się jawne kłamstwo o jedynej alternatywie, jaką są nieprzebadane preparaty na koronawirusa.

– Optymizmem i nadzieją napawa fakt spowolnienia pandemii koronawirusa. Taki stan rzeczy jest spowodowany mądrością Polaków, którzy korzystają ze szczepionki. Zachęcamy wszystkich niezdecydowanych do skorzystania z tej formy obiektywnej pomocy naszemu życiu i zdrowiu. Tylko w ten prosty sposób możemy powrócić do normalności, za którą tęsknimy. Oby wszyscy nasi parafianie charakteryzowali się poczuciem odpowiedzialności za siebie i innych. Ten apel jest skierowany do wszystkich, którzy jeszcze się nie zdecydowali na szczepienia przeciw covid 19 – czytamy we wczorajszych ogłoszeniach parafialnych.

Pielgrzymka z podziałem na zaszczepionych i pomiarami temperatury

Z kolei bp sosnowiecki Grzegorz Kaszak oficjalnie wprowadza na terenie swojej diecezji segregację sanitarną, na razie w kontekście pielgrzymek.

– Przy zapisach obowiązywać będą dwie listy. Na jednej zapisujemy tylko osoby zaszczepione, które przy zapisywaniu się okażą potwierdzenie otrzymania pełnego cyklu szczepień przeciwko COVID-19 szczepionką zarejestrowaną w Unii Europejskiej [chodzi o eksperymentalne preparaty farmaceutyczne dopuszczone warunkowo do obrotu na terenie UE – red. Kr]. To potwierdzenie (wersja papierowa lub elektroniczna) pielgrzym musi mieć przy sobie w trakcie pielgrzymki. Na drugiej liście zapisujemy osoby niezaszczepione. Sanepid rekomenduje, aby maksymalna liczba niezaszczepionych pątników nie przekroczyła 300 osób – na tą listę wpisujemy także dzieci, które nie zostały zaszczepione pełnym cyklem. Jeśli ktoś będzie przy zapisie deklarował, że pełny cykl szczepień zakończy po terminie zapisu a przed wyruszeniem pielgrzymki, należy zaznaczyć to przy nazwisku tej osoby – czytamy w komunikacie biskupa sosnowieckiego z 29 maja.

Ponadto, podczas zapisu na pielgrzymkę, wymagane będzie zgoda na przetwarzanie danych oraz zgoda na pomiar temperatury ciała. Każdy pielgrzym zaś ma mieć własne środki dezynfekujące.

Sanitarny apartheid i wyrzucanie „niezaszczepionych” z kościoła i życia parafialnego na Śląsku

Podczas wczorajszych ogłoszeń duszpasterskich w parafii św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej Komornicach ogłoszono sanitarny apartheid. Na dzisiejsze spotkanie po porannej Mszy świętej w Domu Parafialnym zaproszeni zostali członkowie oraz sympatycy parafialnego Caritasu, jednak proboszcz prosił, by „przyszły osoby zaszczepione”, zaś „niezaszczepieni niech pozostaną w domu”.

Ponadto w kościele wolno zajmować wyłącznie oznaczone miejsca. – Jeśli zauważymy, że wszystkie oznaczone miejsca są zajęte musimy opuścić kościół. Jedno oznaczone miejsce może też zająć cała rodzina, a także osoby zaszczepione – czytamy we wczorajszych ogłoszeniach parafialnych.

Odwiedzenie chorych? Tylko dla „zaszczepionych”

W parafii p.w. Matki Bożej Częstochowskiej w Otwocku-Świdrze tylko osoby, które poddały się eksperymentowi medycznemu mogą zostać odwiedzone przez kapłana.

– W piątek od godz. 9:00 odwiedzimy zgłoszonych chorych, którzy są zaszczepieni – napisano w ogłoszeniach parafialnych z 30 maja. Nie wskazano innego terminu, kiedy odwiedzani byliby chorzy nie biorący udziału w eksperymencie medycznym produktu farmaceutycznego, warunkowo dopuszczonego do obrotu na terenie UE. Oznacza to, że osoby, które preparatu sobie nie zaaplikowały, nie mogą liczyć na przybycie kapłana z Najświętszym Sakramentem z tej parafii.

rmf24.pl / archidiecezja.lodz.pl / diecezja.sosnowiec.pl / komorowice.bielsko.pl / parafiaswider.pl / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

5 thoughts on “Biskup segreguje pątników do pielgrzymki sanitarnej, kardynał wysławia w homilii eksperyment medyczny, proboszcz wyrzuca z kościoła osoby „niezaszczepione”, namaszczenie chorych tylko dla „zaszczepionych”. Polsko, co zrobiłaś ze swoim chrztem?

 • 8 czerwca 2021 o 14:21
  Permalink

  Przecież polscy biskupi to nic innego jak zydowscy faryzeuszę wiec czemu się dziwić

  Odpowiedz
  • 8 czerwca 2021 o 16:01
   Permalink

   Do kościołów wkradł się antychryst. Ludzie nie pozwólcie na to. Ufajcie Bogu. Bo wyginiecie. Temu anty księdzu podziekujcie za jego falszywy przekaz bo on nie pochodzi od sprawiedliwego. Nie szczepcie się bo to samobójstwo. Zaufajcie Bogu a nie rządowi i szczepionka

   Odpowiedz
 • 8 czerwca 2021 o 14:29
  Permalink

  Jak mówi jedna z przepowiedni ….trupy będa walać się po ulicach….ma sens….a przyczyni się jak zawsze kościół tak jak i do krucjat…najpierw tworzą a potem …likwidują….

  Odpowiedz
 • 8 czerwca 2021 o 15:25
  Permalink

  W 2013 roku przeprowadzono spis narodowosci członkow episkopatu polskiego???.Na 63 chierarchow epikopatu 54 -to osoby pochodzenia szydowskiego.6-polskiego2-ukrainskiego1-niemieckiego. Czy jeszcze ktos ma watpliwosci co za ŚCIERWO rozrzuca czerwone g…a po polskim kosciele.Przeciesz był czas zeby wychodowac to ŁAJNO!!!!A polscy katolicy. CO?????? potrzasaja tylko baranimi łbami.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.