Brytyjski rząd wydaje broszurę z instrukcją, „jak nie tolerować katolickiej nietolerancji”

W Wielkiej Brytanii ukazał się poradnik rządowi, który instruuje, „jak nie tolerować katolickiej nietolerancji” wobec LGBT. Ma on służyć nauczycielom w walce o zachowanie seksedukacji w brytyjskich szkołach.

Sześciobarwna flaga ruchu LGBT/fot. ilustracyjne/fot. pixabay

W szkołach w Wielkiej Brytanii ideologia LGBT wchodzi coraz głębiej w każdą sferę życia człowieka. Jak podkreśla Radio Watykańskie, w telewizji pojawia się „coraz więcej programów pseudo-edukacyjnych tłumaczących dzieciom” zjawisko mężczyzn w sukienkach i kobiecych butach oraz całujących się par kobiet.

– Rodzice biją na alarm, że próbuje się przepchać jako obowiązującą normę coś, co totalnie niszczy emocjonalny rozwój dziecka i jego psychikę, agresywnie ingerując w jego niewinność. Za nietolerancyjne uznaje się już wypowiedzi o przedmałżeńskiej czystości czy wierności małżeńskiej. A prawo rodziców do decydowania o edukacji swoich dzieci jest coraz mocniej podważane – informuje Radio Watykańskie.

– Brytyjskie władze zamierzają ograniczyć m.in. prawo rodziców do wypisania dziecka z zajęć edukacji seksualnej tylko do 15 roku życia, czy „innych wyjątkowych okoliczności”, które na razie nie zostały zdefiniowane. Podkreśla się, że każde dziecko musi przejść obowiązkowy program kształcenia LGTB oraz usłyszeć o tym, że „nie wszystkie rodziny są i muszą być takie same”. Katolicki deputowany Edward Leigh bije na alarm, że państwo chce przejąć obowiązki rodziców, by jak najbardziej seksualnie wyedukować ich dzieci – czytamy.

Ponadto środowiska LGBT atakują Kościół i „wyraźnie głoszą, że ci, którzy z religijnego punktu widzenie nie akceptują nauczania o homoseksualizmie, nie mogą mieć najmniejszego wpływu na wychowanie dzieci”.

vaticannews.va

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Brytyjski rząd wydaje broszurę z instrukcją, „jak nie tolerować katolickiej nietolerancji”

  • 7 kwietnia 2019 at 01:30
    Permalink

    Ktoś kto to pisze te artykuły chyba od miesięcy nie wychodził do ludzi z maminej piwnicy, i bierze 4chan.org za źródło wiedzy objawionej.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.