Chrześcijanie terroryzowani w ośrodkach dla uchodźców

foto: YouTube (euronews), "Endstation Idomeni: Tausende Flüchtlinge verharren in Griechenland"
foto: YouTube (euronews), „Endstation Idomeni: Tausende Flüchtlinge verharren in Griechenland”

W niemieckich ośrodkach dla uchodźców chrześcijanie, jazydzi oraz przedstawiciele innych wyznań są poddawani nieustannym naciskom ze strony muzułmańskich sąsiadów. Islamiści przenoszą konflikty religijne z krajów, z których przybyli do Niemiec, i starają się zmuszać niemuzułmanów do oddawania czci Allahowi.

Międzynarodowe Towarzystwo na rzecz Praw Człowieka apeluje: nie zakładajcie miejsc modlitwy w ośrodkach dla uchodźców! To ułatwia działanie radykalnym islamistom, którzy terroryzują przedstawicieli pozostałych religii. Frankfurcka organizacja zauważa, że w ośrodkach dla uchodźców zagrożona jest wolność religijna, a sale modlitewne są nieustannie wykorzystywane do wywierania presji na chrześcijan, jazydów czy nawet ateistów, którzy mieszkają razem z islamskimi imigrantami.
Jak zauważa Martin Lessenthin, radykałowie islamscy przenoszą na terytorium Niemiec spory religijne, na tle których dochodzi o krwawych rzezi w krajach takich, jak Syria czy Irak. Działacz na rzecz swobody religijnej i praw człowieka postuluje, by na terenach samych ośrodków nie zakładano sal modlitewnych dla muzułmanów. Zaznacza, że w niemal każdym większym niemieckim mieście znajduje się dziś co najmniej meczet, wyznawcy Allaha nie powinni mieć więc problemów ze znalezieniem miejsca do wyrażania swojej wiary. Jeśli zaś muzułmanie będą upierać się i domagać miejsca modlitwy, można umieścić je poza ośrodkiem.
MGOT/pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.