Dane mówią same za siebie! Prezes MW: Pedofilia to nie problem Kościoła ale homoseksualistów. Dostało się też Scheuring-Wielgus

Ziemowit Przebitkowski, prezes Młodzieży Wszechpolskiej podał kilka danych. Wynika z nich jasno, że pedofilia nie jest problemem Kościoła, lecz pewnej wąskiej grupy osób.

Przebitkowski zauważa, że nawet 40 proc. pedofilów stanowią homoseksualiści. Jednocześnie 90 proc. przypadków molestowań ze strony duchownych to akty dokonane przez homoseksualistów.

– Pedofilia to nie jest problem Kościoła (jest w nim absolutnie marginalna, choć rozdmuchiwana), pedofilia to problem homoseksualistów – stwierdza.

W obronie pederastów stanęła poseł Joanna Scheuring-Wielgus. Zalinkowała do artykułu „Homoseksualista to nie pedofil – Ważne oświadczenie Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego” na portalu queer.pl. – Powiela Pan kłamstwa. Mamy XXI i warto poczytać merytoryczne stanowisko fachowców, a nie opierać się ślepo na info z kościoła – pisze poseł Scheuring-Wielgus (pisownia oryg. – red.). – Mamy XXI w a w Polsce mamy posłów, co myślą, że jak facet nałoży perukę to jest babą. I linkują strony tych zboczeńców. To Pani powiela kłamstwa, nikt nigdy nie zadał kłamu w trybie naukowym, cytowanym przeze mnie komplementarnym pracom dot. pedofilii – zripostował Przebitkowski.

https://twitter.com/przebitkowski/status/1033725997567406082

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

3 thoughts on “Dane mówią same za siebie! Prezes MW: Pedofilia to nie problem Kościoła ale homoseksualistów. Dostało się też Scheuring-Wielgus

 • Avatar
  29 sierpnia 2018 at 10:59
  Permalink

  jeżeli 30-40 procent pedofilów to homoseksualiści według tego artykułu , to jak by nie liczyć 60-70 procent to osoby heteroseksualne , więc jak by nie liczyć większość to nie homoseksualiści , po za tym Prof. Dr hab. Zbigniew Lew Starowicz, prezes Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, podpisał oficjalne stanowisko Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego w sprawie kampanii „Stop pedofilii”, która niejednoznacznie nawiązuje do homoseksualizmu.

  Reply
 • Avatar
  13 kwietnia 2019 at 09:25
  Permalink

  40% pedofili to homoseksualiści, 60% to heteroseksualni pedofile
  Homoseksualistów w populacji jest 2%
  Zatem 2% popełnia 40% przestępstw pedofilii

  Reply
 • Avatar
  26 sierpnia 2020 at 16:23
  Permalink

  Pier… kłamca. Nie podaje całych danych tylko wyrywa fragmenty, które mu się podobają. Oto tekst oryginalny, zwracam uwagę na ostatnie zdanie (dodałem też jego tłumaczenie).

  „Pedophiles are usually attracted to a particular age range and/or sex of child. Research categorizes male pedophiles by whether they are attracted to only male children (homosexual pedophilia), female children (heterosexual pedophilia), or children from both sexes (bisexual pedophilia). The percentage of homosexual pedophiles ranges from 9% to 40%, which is approximately 4 to 20 times higher than the rate of adult men attracted to other adult men (using a prevalence rate of adult homosexuality of 2%-4%).This finding does not imply that homosexuals are more likely to molest children, just that a larger percentage of pedophiles are homosexual or bisexual in orientation to children.”

  Większy odsetek pedofilów homo- lub biseksualnych nie oznacza, że homoseksualiści są bardziej skłonni do molestowania dzieci, tylko, że odsetek ten jest homo- lub biseksualnych „w orientacji do dzieci

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.