„Ekumeniczna” „msza” zmiennopłciowców na Kubie. Pastorami trzech mężczyzn przedstawiających się jako kobiety

– Rządzona przez komunistów Kuba jest gospodarzem pierwszej transpłciowej ceremonii religijnej – informuje „NBC News”. „Mszę” LGBT odprawiło trzech „pastorów”, którzy przedstawiają się jako kobiety.

 – Przez dziesięciolecia przynależność do religii i bycie innym, niż heteroseksualista było stygmatyzowana na rządzonej przez maczo-komunistów Kubie, co sprawia, że msza sprawowana przez trzech transpłciowych pastorów w zachodnim kubańskim mieście Matanzas była jeszcze bardziej przełomowa – czytamy na nbcnews.com.

W kaplicy znajdowały się flagi totalitarnego ruchu LGBT, zaś „pastorzy” przylecieli na wydarzenie z Brazylii, Kanady i USA. Jak podkreślono, mieli na sobie stuły „w kolorach tran”. Ponadto podczas „mszy” mieli „kołysać się w rytm karaibskiej melodii”.

Spędowi imitującemu Mszę św. przewodniczyli pastorzy widoczni na zdjęciu: Aleksya Salvador z Brazylii, Cindy Bourgeios z Kanady i Allyson Robinson z USA. Takimi danymi przedstawiają się widoczni na zdjęciu zmiennopłciowcy, po których widać wyraźnie, że biologicznie są mężczyznami.

– Dzisiejszy wieczór był świętem równości wszystkich ludzi, wyznaczając nową erę na Kubie – powiedział Aleksya Salvador. Podczas późniejszego wykładu przekonywał, że „Bóg jest transpłciowy”.

– To nie tylko pierwsze tego typu wydarzenie na Kubie, ale z pewnością jedno z pierwszych, jakie kiedykolwiek odbyło się na świecie – dodał Allyson Robinson.

nbcnews.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.