Hołownia w rozmowie z jezuickim portalem podważa wyznanie wiary. „Jezus stał się zwierzęciem” (WIDEO)

Podczas spotkania autorskiego z okazji dziesięciolecia portalu deon.pl – portalu wydawanego przzez jezuitów znanego z promowania modernizmu oraz tzw. „Kościoła” otwartego – zaprzeczył wyznaniu wiary. Przekonywał, że „Jezus stał się zwierzęciem”.

– Ludzie nie widzą jednej podstawowej rzeczy, że Jezus stał się człowiekiem ale też – przecież powtarzamy to w każde święta Paschy – stał się zwierzęciem. Stał się Barankiem Ofiarnym. Jezus wziął na siebie ból, krzyk, krew, pot i łzy tysięcy zwierząt ofiarnych, które byłyby zabijane jeżeli On nie złożyłby swojej ofiary – przekonywał Hołownia.

Portal pch24.pl przypomina, że to jawne zaprzeczenie wyznaniu wiary. – On to dla nas ludzi i dla naszego zbawienia zstąpił z nieba i za sprawą Ducha Świętego przyjął ciało z Maryi Dziewicy i stał się człowiekiem – wyznajemy.

Do herezji wypowiedzianej przez Hołownię odniósł się także ks. Daniel Wachowiak.

– Moda na re-definiowanie Prawdy. I tak oto „baranek”, który dla Kościoła od zawsze to symbol nawiązujący do Starego Przymierza, staje się realnym zwierzęciem, a prawdziwe Ciało Chrystusa symbolicznym chlebem. Upadły anioł lubi to – napisał na Twitterze ks. Wachowiak.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.