Hołownia zgłupiał do reszty? „Ludzie i zwierzęta będą mnie sądzić na sądzie ostatecznym” (WIDEO)

W sieci pojawiła się kolejna megabzdura wypowiedziana przez Szymona Hołownię, „eksperta” od tzw. „Kościoła” otwartego. Znany miłośnik zwierząt i modernizmu przekonywał, że człowiek będzie sądzony na sądzie ostatecznym… przez zwierzęta.

– Wypowiedź ta miała miejsce 9 marca 2019 roku w klubokawiarni HEVRE podczas spotkania autorskiego – czytamy w opisie fragmentu wypowiedzi opublikowanego przez kanał PCh24 na YouTube.

Szymon Hołownia wygłaszał wykład dotyczący zwierząt. Znany miłośnik zwierząt lansowany przez lewackie media na „autorytet katolicki” twierdził, że należy w ogóle unikać eksploatacji zwierząt, gdyż jest to złe.

W pewnym momencie odleciał tak srogo, że przekonywał, że to zwierzęta i ludzie będą sądzić na sądzie ostatecznym.

– Mnie zwierzęta, które spotkałem w życiu, będą sądzić na sądzie ostatecznym. Ludzie i zwierzęta. Świat mnie będzie sądzić. Stworzenie mnie będzie sądzić.

Poza absurdalnością tej wypowiedzi, znajduje się w niej także herezja, jakoby to nie Bóg, który jako jedyny Jest sędzią sprawiedliwym, lecz jego stworzenia były sędziami na sądzie ostatecznym.

No ale tak działa demokracja i kremówkowy katolicyzm. Pozostaje czekać, aż Hołownia czy inny „autorytet” ogłosi, że Bóg to zwierzę a ludzie niekoniecznie mają duszę nieśmiertelną…

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.