Islamista publikuje film, w którym mówi, że przyjechał za Asią Bibi do Kanady

Islamski półksiężyc/fot. ilustracyjne/fot. Wikimedia Commons

Islamski bandyta opublikował nagranie, na którym zapewnia, że dotarł do Kanady, by zabić Asię Bibi. Uwolniona z pakistańskiego więzienia chrześcijanka, skazana za rzekome bluźnierstwo, potem zaś uwolniona, jest na celowniku wielu muzułmanów.

Asia Bibi jest zagrożona nawet w Kanadzie, gdzie wyemigrowała po uwolnieniu i oczyszczeniu z zarzutów przez pakistański sąd. Za napicie się wody ze studni, z której wodę brały również muzułmańskie kobiety i zadanie niewygodnego pytania dotyczącego wiary Bibi została skazana na karę śmierci. W celi spędziła 10 lat.

W sieci pojawił się film, w którym islamista zapowiada zabicie Asi Bibi. Jego zdaniem, uwolnienie jej przez pakistański sąd oraz pozwolenie na opuszczenie kraju to „obraza islamu”.

Oprócz tego pojawiają się informacje o groźbach wobec wspólnot chrześcijan w Pakistanie. Nie są to niestety bezpodstawne pogróżki. Muzułmanie zabili już dwóch polityków, którzy bronili Asi Bibi. Pierwszym był gubernator stanu Pendżab Salmaan Taseer oraz minister spraw mniejszości Shahbaz Batti. Ten drugi od trzech lat ma otwarty proces beatyfikacyjny.

pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.