Katolicki dziennikarz przypomina: Kard. Bergoglio był w pierwszym szeregu przeciwko LGBT w Argentynie

Artur Stelmasiak, dziennikarz i szef warszawskiej „Niedzieli” przypomina wszystkim przeciwnikom papieża, że jeszcze jako kardynał walczył twardo z lobby LGBT w Argentynie. Słowa padły w związku z aferą pedofilską w USA.

– Krytykom Franciszka przypomnę, że gdy w 2010 r. legalizowano homozwiązki w Argentynie to kard. Bergoglio był w pierwszym szeregu protestów sprzeciwu – pisze dziennikarz.

Tymczasem na Facebooku powstała inicjatywa modlitewna w intencji Kościoła. – Chcąc więc odpowiedzieć na Jezusowe wezwanie do wierności, szczególnie w trudnych momentach, chcemy modlić się i pościć w intencji Kościoła Świętego, naszej ukochanej, życiodajnej Matki. Przede wszystkim w intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy hierarchii kościelnej i wszystkich Jego członków. Za nawrócenie grzeszników, ujawnienie całej prawdy i w intencji ofiar ich czynów. Za cały Lud Boży, aby mimo zgorszenia, zwątpienia i niepewności nie odszedł od Kościoła i pozostał przy Chrystusowym boku – apelują organizatorzy i zachęcają do modlitwy m.in. koronką do Bożego Miłosierdzia.

– Zachęcamy szczególnie do modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia, różańcem, Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa i wszelkich postów i wyrzeczeń. Jednak wszelkie formy modlitewne są oczywiście mile widziane, choćby i jedno Ojcze nasz czy Zdrowaś Maryjo – czytamy na stronie wydarzenia.

Zachęcamy również do dołączenia się do wydarzenia na Facebooku i poinformowania o nim swoich znajomych.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.