Katolicki raper przypomina o podstawowej sprawie. Tau: Jezus nie jest miłym wujkiem i grzecznym koleżką

Katolicki raper tworzący pod pseudonimem Tau przypomniał, że Bóg to „nie miły wujek i grzeczny koleżka”. Zaznacza, że Bóg wymaga i – jeśli trzeba – może ukarać człowieka za czynione przez niego zło.

Tau zaczyna swój wpis od przypomnienia, że „Jezus nie jest miłym wujkiem i grzecznym koleżką”.

– Zdarza się, że ktoś mówi ,,Jezusek załatwi sprawę”. Blesik i po sprawie. W naszym kościele panuje bardzo niebezpieczne rozluźnienie. Takie ,,łorszipowe peace&love”. Trzeba to zmienić, zanim to zmieni nas – apeluje katolicki raper.

Jak podkreśla, „problem wiąże się ściśle z Obrazem Boga jaki nosimy w sercach i umysłach”. – Wmówiono nam, że Jezus, to taki zawsze ,,miły Bóg i człowiek”, który w każdej sytuacji jest delikatny i nie ważne co by się działo pogłaszcze po główce i powie: nic się nie stało, to nie Twoja wina. Wszystkich przyjmie, każdego wysłucha i nie ma granic Jego ,,uprzejmości”. Tymczasem naśladowanie Jezusa oznacza, że czasami trzeba wpaść z biczem i powywracać stoły. Należy huknąć, powiedzieć coś ostro i upomnieć – podkreśla Tau.

– To jest obraz prawdziwej Miłości, która nie jest pobłażliwa, a wymagająca. Bóg jest dobrym i kochającym Ojcem. Jego Miłosierdzie jest nieskończone, ale należy to poprawnie interpretować – zaznacza. Przytacza następnie słowa Psalmu 145 o miłosierdziu, następnie zaś Psalmu 34, gdzie czytamy, że „Pan zwraca swe oblicze przeciw zło czyniącym, by pamięć o nich wymazać z ziemi”.

– Wymazać z ziemi. MOCNE. św. Faustyna Kowalska mówiła, że ,,jednym okiem widzi Boże Miłosierdzie, a drugim Sprawiedliwość” – przypomina.

W dalszej części wpisu zaś przypomina jasno, że „piekło istnieje”.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.