Kontrowersyjny dominikanin znowu nadaje. Cwikła: Zamiast przyznać się do błędu, idzie w zaparte (WIDEO)

Kontrowersyjny dominikanin, o. Adam Szustak opublikował kolejne nagranie, w którym odnosi się do swojego fałszywego nauczania na temat podejścia katolików do mordowania nienarodzonych dzieci oraz fali krytyki, która spadła na ten bełkot. Jak przekonuje, chodziło mu o „wywołanie dyskusji w Kościele”. Dominik Cwikła stwierdza jednak, że to tylko próba obrony swojego wizerunku.

– O. Szustak OP moim zdaniem kłamie, że chciał „wywołać dyskusję w Kościele”. Po pierwsze na temat mordowania dzieci nienarodzonych nie ma o czym dyskutować. Jest prosta i logiczna wykładnia Kościoła na ten temat – przypomina Dominik Cwikła.

Podkreśla, że wolno jedynie tłumaczyć, „dlaczego Kościół w taki sposób mówi o tzw. aborcji”.

– Ale nie o tym, czy – jak kłamliwie twierdził w poprzednim vlogu – katolik może w jakiś sposób wspierać mordowanie nienarodzonych i polityków to postulujących – zaznacza Cwikła.

– Po drugie, nie oszukujmy się – dominikanin jest zafascynowany Szymonem Hołownią, który jest modernistą, tj. wilkiem w owczej skórze. Dominikanin, zamiast wybrać obiektywną prawdę, postanowił przygotować apologetykę swojego ziemskiego ulubieńca. Wyszło jak wyszło. Natomiast słowa o „chęci wywołania dyskusji” pokazują jedynie, że o. Szustak OP – jak wielu dzisiaj – nie potrafi przyznać się do winy. Zamiast tego idzie w zaparte i wymyśla kolejne wielomóstwa, by usprawiedliwić swoje wybryki – podkreśla założyciel naszego portalu.

– Powtarzam więc – przełożeni powinni zakazać mu wypowiedzi publicznych i apeluję o to w tym momencie do ojców dominikanów i przełożonych znanego, ale kontrowersyjnego zakonnika – podsumowuje Dominik Cwikła.

Przypominamy, że o. Adam Szustak OP przekonywał, że katolikowi wolno popierać prawo pozwalające na mordowanie dzieci, manipulował zasadą podwójnego skutku oraz pośrednio powoływał się na tzw. efekt wahadła, który nie istnieje poza sferą publicystyki proaborcyjnej.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.