Ks. Isakowicz-Zaleski na celowniku. Grożą mu śmiercią i zniszczeniem fundacji

Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski/fot. Jarosław Roland Kruk/CC-BY-SA-3.0m/Wikimedia Commons

Nieznane osoby od kilku dni grożą śmiercią ks. Tadeuszowi Isakowiczowi-Zaleskiemu. Groźby dotyczą także zniszczenia jego Fundacji im. Brata Alberta.

– Podkreślamy, że nie pozwolimy się zastraszyć, nie przestaniemy kontynuować naszego dzieła – zapowiada ksiądz wraz z wolontariuszami. Jak poinformował, wiadomości przychodzą z czeskich numerów.

– Z tego co słyszałem, Czesi nie rejestrują numerów na kartę. Sprawa została zgłoszona na policję w Zabierzowie. Zgłosiłem ją jako osoba prywatna oraz jako fundacja, ponieważ dostaliśmy także wiadomości o groźbie zniszczenia naszej organizacji – zaznacza kapłan.

Fundacja im. Brata Alberta wydała w tej sprawie oświadczenie. – Z przykrością informujemy o ostatnich, niezwykle przykrych wydarzeniach dotyczących Fundacji im. Brata Alberta, w tym osobiście prezesa Zarządu Krajowego Fundacji, ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego – napisano.

– Pod adresem Fundacji im. Brata Alberta oraz innych osób skierowane zostały poważne grożby w postaci wiadomości tekstowych – SMS-ów, pochodzące z nieznanych nam osób. W tych wiadomościach, wysyłanych z różnych telefonów komórkowych, zarejestrowanych w Czechach. Frundacji grożono „zniszczeniem”, a ks. Tadeuszowi Isakowiczowi-Zaleskiemu i innym osobom pozbawieniem życia – czytamy w oświadczeniu.

– Ataki te odbieramy jako bolesny cios wymierzony w naszą fundację (…). Takie działania wymagają wyrażenia zdecydowanego sprzeciwu. Informujemy, że w sprawie zostały podjęte kroki prawne. (…) Jednocześnie podkreślamy, że nie pozwolimy się zastraszyć, nie przestaniemy kontynuować naszego dzieła, które wspólnie tworzymy od ponad 30 lat. Dziękujemy również tym, którzy ciągle trwają z nami i nas wspierają – zaznaczono.

„Pod adresem Fundacji im. Brata Alberta oraz innych osób skierowane zostały poważne grożby w postaci wiadomości tekstowych – SMS-ów, pochodzące z nieznanych nam osób. W tych wiadomościach, wysyłanych z różnych telefonów komórkowych, zarejestrowanych w Czechach. Frundacji grożono „zniszczeniem”, a ks. Tadeuszowi Isakowiczowi-Zaleskiemu i innym osobom pozbawieniem życia” – informuje fundacja.

„Ataki te odbieramy jako bolesny cios wymierzony w naszą fundację (…). Takie działania wymagają wyrażenia zdecydowanego sprzeciwu. Informujemy, że w sprawie zostały podjęte kroki prawne. (…) Jednocześnie podkreślamy, że nie pozwolimy się zastraszyć, nie przestaniemy kontynuować naszego dzieła, które wspólnie tworzymy od ponad 30 lat. Dziękujemy również tym, którzy ciągle trwają z nami i nas wspierają” – można przeczytać w oświadczeniu.

medianarodowe.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.