Ksiądz egzorcysta o tzw. strajku kobiet: „Wśród nich były osoby ogarnięte demonicznymi postawami. Większość jednak działała pod wpływem emocji” (WIDEO)

Ksiądz Andrzej Grefkowicz, egzorcysta archidiecezji warszawskiej w komentarzu dla kanału Miesięcznika Egzorcysta poruszył kwestię bluźnierstwa. Odniósł to m.in. do niedawnych wydarzeń z tzw. strajków kobiet. Jak zaznacza kapłan, choć większość uczestników działała najpewniej pod wpływem emocji, tak jednak „wydaje się, że wśród manifestujących były osoby ogarnięte demonicznymi postawami”.

Kapłan zwraca uwagę, że aby rozpatrzyć, czy w większości uczestnicy tzw. strajku kobiet popełnili bluźnierstwo, trzeba by każdego sprawdzić indywidualnie, „czym się kierował, jakie miał intencje, jaką świadomość tego, co czyni”.

– W pierwszych dniach manifestacje kobiet sprzeciwiających się decyzji Trybunału Konstytucyjnego wymierzone były przeciwko Kościołowi, wyrażające się w atakach na budynki kościelne. Nie umiałbym powiedzieć, że były to ataki skierowane przeciwko samemu Bogu, przeciwko dekalogowi czy ślepym buntem podjudzonych kobiet. Wydaje się, że wśród manifestujących były osoby ogarnięte demonicznymi postawami, czyli świadomie działające przeciwko Bogu i jego prawu – ocenił ksiądz egzorcysta.

Wspieraj niezależne, bezpartyjne media. KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać.
Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

– Według mnie jednak większość osób pojawiających się na manifestacjach działała pod wpływem emocji, nastrojów społecznych, idąc za innymi – zaznaczył ks. Andrzej Grefkowicz.

Przytoczył także historię znajomego, którego syn chciał udać się na tzw. strajk kobiet. Nie wiedział jednak, że głównym postulatem wydarzenia ma być prawo do mordowania nienarodzonych dzieci. Gdy się o tym dowiedział, zmienił zdanie.

– Ile było takich osób, porwanych emocjami, jak ten młodzieniec? – pyta kapłan.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.