Kukiz chce bronić kultury chrześcijańskiej. „Dlatego zagłosował przeciwko życiu”

Ostatni weekend przed wyborami jest czasem konwencji partyjnych. Także i Kukiz’15 zorganizowało swój wiec, podczas którego zagrzewał swój elektorat do głosowania.

Dominik Cwikła i Paweł Kukiz/fot. ilustracyjne/fot. YouTube/Dominik Cwikła/MEDIA WNET/CC BY-SA 2.0/Flickr.com

Jednak Paweł Kukiz zdecydowanie przesadził. Zaczął odwoływać się do kultury chrześcijańskiej. To niezwykła deklaracja biorąc pod uwagę fakt, że głosował on jako poseł przeciwko życiu.

– Bez względu na to, czy jesteśmy osobami wierzącymi, czy nie, ale kultura chrześcijańska jest naszym wyznacznikiem, jest naszą schedą, jest naszą drogą – mówił wczoraj Paweł Kukiz.

– Dlatego mimo deklaracji przed wyborami do Sejmu, że na pewno jest się przeciwko aborcji, zagłosował przeciwko życiu i za utrzymaniem ustawy aborcyjnej – skomentował Dominik Cwikła.

Przypominamy, że Paweł Kukiz i połowa posłów ruchu Kukiz’15 – tak samo, jak większość posłów PiS – w październiku 2016 roku zagłosowali za odrzuceniem obywatelskiego projektu Stop Aborcji, który zakazywał mordowania dzieci w Polsce. TUTAJ można kliknąć i zobaczyć dla przypomnienia, jak wówczas głosowali poszczególni posłowie.

twitter.com, sejm.gov.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.