LGBT nawołuje do mordowania kapłanów. Poderżnięto na scenie gardło kukle przedstawiającej abpa Marka Jędraszewskiego

M.in. do tego prowadzi totalitarna ideologia LGBT. Podczas jednej z homoimprez tzw. drag queen poderżnął gardło kukle z naklejonym w miejscu głowy zdjęciem abpa Marka Jędraszewskiego.

Zmiennopłciowiec trzymający kukłe abpa Jędraszewskiego/fot. prnt scrn poznan.tvp.pl

Do zdarzenia doszło podczas Miss Lesbian Poland 2019 i Mr Gay Poland 2019 w poznańskim klubie Punto. Impreza odbywała się 9-10 sierpnia w Poznaniu.

W pewnym momencie zmiennopłciowiec nazywający się sam siebie „Drag Queen Mariolkaa Rebell” symulował mordowanie arcybiskupa Jędraszewskiego.

Z usuniętej już relacji zdjęciowej wynika, że zmiennopłciowiec trzymał w jednej ręce kukłę, drugą zaś mocno wbił jej w gardło, symulując podrzynanie gardła. Na koszulce miał czerwone plamy przypominającej krew.

Niestety, policja nie wszczęła dochodzenia, gdyż nie otrzymała zawiadomienia od osoby pokrzywdzonej, czyli abpa Jędraszewskiego. Istnieje obawa, że hierarcha nie złoży go z jakichś powodów, co umocni środowiska LGBT w poczuciu bezkarności.

Organizatorzy wyborów homoseksualnego mistera i miss wydali oświadczenie, w którym odcięli się od eventu zmiennopłciowca. Z kolei w klubie Punto w którym wydarzenie miało miejsce, na jutro zaplanowany jest… występ karaoke z „Mariolką Rebell”. Warto dodać, że zdjęcie profilowe lokalu na Facebooku opatrzone jest otoczką z napisem „strefa wolna od nienawiści”.

poznan.tvp.pl, nczas.com, facebook.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.