Marsz Niepodległości odpowiada na lewacki hejt. „Nie wstydzę się różańca”

Biblia i różaniec/fot. Twitter Anna Beszczyńska

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości ogłosiło hasło tegorocznego Marszu Niepodległości – ‚Miej w opiece Naród cały”. Hasło i plakat znalazły się na celowniku lewactwa.

Hasło i towarzysząca mu grafika są atakowane ze strony lewactwa i tzw. liberalnych katolików. „Różaniec na zaciśniętej pięści wygląda jak kastet” to jeden z zarzutów.

W odpowiedzi na te idiotyczne ataki Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Rot Marszu Niepodległości oraz redaktor naczelny Mediów Narodowych ogłosił akcję „Nie wstydzę się różańca”.

– Widzę tu jakiś wzmożony hejt na różaniec, więc rozpoczynam akcję #NieWstydzęSięRóżańca i idę na Marsz Niepodległości. Wrzucamy w sieć zdjęcia, tagujemy i wyznaczamy 3 osoby – zachęca Bąkiewicz.

Hasłu „Nie wstydzę się różańca” towarzyszy też „Idę na Marsz Niepodległości 2019”. – Zachęcamy wszystkich użytkowników portali społecznościowych do włączenia się w akcje! Niech polscy katolicy, narodowcy, patrioci po raz kolejny pokażą swoją siłę – zachęcają Media Narodowe.

Marsz Niepodległości 11 listopada przejdzie pod hasłem „Miej w opiece naród cały”. Ruszy tradycyjnie z Ronda Dmowskiego, przejdzie Alejami Jerozolimskimi, a jego trasa zakończy się na błoniach przy Stadionie Narodowym.

medianarodowe.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.