Obrzydlistwo. Poseł Szczerba wykorzystał pożar Notre Dame do palnięcia o pedofilii w Kościele

To niestety prawda. Poseł III RP Michał Szczerba wykorzystał pożar katedry Notre Dame, by napisać na profilu katolickiego kapłana „stop kościelnej pedofilii”. Wpis najwyraźniej już usunął.

O pożarze katedry Notre Dame dyskutowano w całym zachodnim świecie. Także w Polsce wywołało to wielkie poruszenie.

Poseł PO Michał Szczerba postanowił jednak ukazać swój fanatyczny antyklerykalizm nawet przy tej okazji. Wtrącił się ze swoją „mądrością” w dyskusję na profilu ks. Janusza Chyły, proboszcza z Chojnic.

– Jeśli to znak? To może czas powiedzieć stop kościelnej pedofilii! – napisał na Twitterze. Ciężko było uwierzyć w te słowa w tym momencie.

O ile poseł nie odniósł się do zapytania, to informacje na profilu ks. Chyły wskazują, że poseł naprawdę to napisał.

– Z pedofilią należy walczyć bez względu na to, u kogo ona występuje – u księdza, aktora, reżyseram, polityka, prawnika, homoseksualisty… Zresztą z głupotą także – napisał proboszcz z Chojnic udostępniając usunięty już tweet. – Ubolewam, że nie skopiowałem Pana @MichalSzczerba wpisu, ale rozumiem, że każdy może mieć słabszy dzień i pisać głupoty – dodał w kolejnym wpisie.

https://twitter.com/Janusz1967/status/1117895447010598918

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Obrzydlistwo. Poseł Szczerba wykorzystał pożar Notre Dame do palnięcia o pedofilii w Kościele

 • Avatar
  16 kwietnia 2019 at 11:58
  Permalink

  Oczywista rzeczą jest walka a raczej leczenie pedofilii, tu z panem posłem się zgadzam,lecz nie można pożaru łączyć z pedofilia ,zważywszy że jest to problem nie tylko wśród kapłanów on występuje niemalże w każdym środowisku wśród polityków, nauczycieli lekarzy itp..Pan jako poseł ma duże możliwości walki z narastającym problemem.Po pierwsze jako przedstawiciel Państwa nie powinno być zgody na różnego rodzaju marsze pokazywanie tego zboczenstwa w mediach ,po drugie żaden pedof nie powinien sprawować władzy publicznej i tu rola Państwa ogromną zamiast widzieć tylko wśród księży zauważyć to w każdym środowisku i jeżeli taki delikwent jest kierować na leczenie bo to choroba niestety a nie pozwalać na marsze które chcąc nie chcąc oglądają dzieci..Wiec zamiast atakowac jrdno srodowisko spojrzec hplistycznie i zacząć coś z tym robić.Jestem katolikiem i nie życzę Sobie słów że pali się przez pedofilia w kościele.. wypowiedź żenująca nie godna polityka i jak się domyślam,,,katolika , ,proszę określić się czy służy Pan Bogu czy szatanowi..żeby wiedzieć prawdziwe Pana ubarwienie ludzie nie po to o
  głosowali na Pana, zeby podsunął Pan nienawiść masz Pan władze zajmijcie się z problemem który widoczny jest w każdym Środowisku życia społecznego!!!!!!…

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.