Śmierć kapłana we Francji nawróciła islamskiego dziennikarza

foto: twitter.com/SohrabAhmari
foto: twitter.com/SohrabAhmari

Słowa Tertuliana o krwi męczenników będącej zasiewem nowych chrześcijan sprawdzają się na naszych oczach. Sohrab Ahmari, znany publicysta  amerykańskiego „Wall Street Journal” zamierza przejeść na katolicyzm, a swoją decyzję jednoznacznie powiązał ze śmiercią księdza Jacquesa Hamela.

Sohrab Ahmari, cieszący się uznaniem felietonista jednego z najbardziej znanych dzienników na świecie, o swojej decyzji przejścia na katolicyzm poinformował na twitterze, dodając do posta #IAmJacquesHamel (fran. #jestemJacquesHamel), nawiązując do głośnego hasła „Je suis Charlie”, krążącego powszechnie na portalach społecznościowych po zamachu na siedzibę lewackiego „Charlie Hebdo”. Dodał, że do grona wiernych Kościoła katolickiego zostanie przyjęty w londyńskim domu księży Filipinów. Sam wpis informujący o konwersji dziennikarz wkrótce usunął tłumacząc, ze pragnie uniknąć ściągania na swój kościół uwagi internetowych szaleńców.

Ahmari jest z pochodzenia Irańczykiem. Urodzony w Teheranie, wyemigrował wraz z rodziną do Stanów Zjednoczonych mając 13 lat. Zdobył wykształcenie prawnicze na Uniwersytecie Bostońskim. Obecnie mieszka w Londynie.

CWIK/Panstwochrzescijanskie.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.